Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 38
12 138 + 41 = 12 179

Trasa Piła ==> Dobrzyca ==> Skórka ==> z powrotem przez Płotki do Piły
Zdjęcie dobrze oddaje dzisiejsze warunki - syf na drogach i ścieżkach, mokro, zimno i brudno. Rower po przejażdżce do mycia, ciuchy do prania (może ktoś poleci jakiś niedrogi a skuteczny tylny błotnik do gravela?).
Mimo to fajnie było rozruszać kości, ruch na drogach minimalny, więc kręciło się całkiem przyjemnie.

#rowerowyrownik #rower #gravel #romet #rometwykopclub

Skrypt | Statystyki
thedestroyerofeels - 12 138 + 41 = 12 179

Trasa Piła ==> Dobrzyca ==> Skórka ==> z p...

źródło: comment_1673191246grPB60gdXmyreiW2QFDAlg.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@lktr1: @thedestroyerofeels: Jak kupowałem to miałem w głowie "prawie dwie stówy za błotniki? chybam zgłupiał". Teraz jak się przeryję przez 5km błota po roztopach i mam lekko brudne kostki + parę chlapek na łydkach a na kurtce nawet pół kropli to uważam że były tanie. ;)
  • Odpowiedz
@Falquan: sksy niestety do najtańszych nie należą ale mają taką ofertę akcesoriów, rozmiarówek błotników i są wykonane w takiej jakości że cena jest do przebolenia, w swoim crossowym rowerze założyłem SKS Bluemels 55 AL + komplet przedłużek na przód i tył + wkręty z SKS'a do montażu drutów na przednim widelcu.

trochę było roboty z cięciem drutów i samym montażem bo trzeba demontować tylne koło, ale efekt wizualny, poziom ochrony i
lktr1 - @Falquan: sksy niestety do najtańszych nie należą ale mają taką ofertę akceso...

źródło: comment_1673250714V7ejKhKGlagFhq0rTnDXrI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Falquan: przy obecnych cenach akcesoriów serio kogoś dziwi ta cena ;P?
@lktr1: Nie no, jak już się zdecyduję, to raczej na te Speedrockery, zależałoby mi właśnie na czymś o prostym montażu/demontażu, bo rowerem jednak w większości przypadków jeżdżę w warunkach suchych. Także bardziej niż nad modelem, to muszę się jeszcze zastanowić nad tym, czy w ogóle kupować, bo portfel niestety nie jest z gumy ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@thedestroyerofeels: @lktr1: No własnie piszę, że tak zajebiste że aż tanie. ;)
Tylko żałuję właśnie, że musze rower na kole stawiać w windzie i przedłużki na tylne mi nie wejdą. Jakoś tak mi estetycznie wchodzi gładki długi błotnik z tyłu.
  • Odpowiedz