Wpis z mikrobloga

Dorosły chłop a boi się innego chlopa w sukience. Smutne.


@MamDobreGeny: on się nie boi księdza tylko własnej baby która kazała mu się schować bo jaki to wstyd przed księdzem. W sumie zazdro że nie znasz sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@mannoroth: zastanawia mnie kto normalny w obecnych czasach wpuszcza księdza do swojego mieszkania, tłumaczy mu się czym się zajmuje i rzuca hajs xD Kolęda miałaby sens gdyby kościół faktycznie pomagał potrzebującym a nie kropidło, obrazek, koperta, kajecik odnotowane ile i elo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@mannoroth: u mnie tak było, mama jest dość religijna i zawsze chce przyjąć księdza, a tata wcale i unika jak ognia. Kiedyś tata się ukrył na strychu, a że było słychać jak chodzi mama opowiadała księdzu że to kot się tłucze ¯\_(ツ)_/¯
zastanawia mnie kto normalny w obecnych czasach wpuszcza księdza do swojego mieszkania


@Crisu: ci sami, co zakładają jakieś szmaty na mordę jak im jakiś typ w telewizji tak powie
@Crisu: To nie jest tłumaczenie się, raczej pogadanka w stylu ksiądz mówi co u niego słychać a rodzina co u nich. Z tym że ksiądz potrafi ciągnąć za język i łapie za słówka. W sumie to są tacy marketingowcy którzy sprzedają boga ;) I tak samo jak w sklepie, ludzie zwykle dopiero po wyjściu księdza uzmysławiają sobie że za dużo powiedzieli.