Wpis z mikrobloga

@Jazielony: Jak nie trzymasz się założeń low carb czy coś, to więcej węgli = lepszy trening, więc można by trochę ich dodać a te 30g tłuszczu uciąć, no i w ogóle mało tych kalorii, ile ważysz, że się tak męczysz na 1900 jak baba
@bartt345: ale jest dopiero 14, całe zapotrzebowanie masz niżej, ten rozklad wynika bardziej z tego ze zwyczajnie nie lubie jesc weglowodanów w takiej ilosci, a tłuszcz wchodzi mi jak złoto, nie boli mnie po nim brzuch, zadnych problemow jelitowych pózniej. 193/82 kg i to jest dieta z nadwyżka 500 kcal
@Jazielony: Jak dla mnie kalorie zbyt wysoko i rozkład makro dałbym całkiem inny. Zbyt dużo tłuszczy względem węgli. Po mojemu mało zbudujesz na takim "paliwie". Co do węglowodanów, to powiedz mi z jakich źródeł korzystasz skoro boli Cię po nich brzuch, masz problemy jelitowe? Może tu tkwi problem?
@Wezwoguleicstont: juz jestem 2 miesiące na takiej diecie i generalnie idzie to do przodu, nie odczuwam spadków mocy. Mam celiaklie, tak naprawde jedyne wegle jakie jem to ryz i kukurydza w róznych formach i suszone owoce. Kolejna kwestia jest to ze wychodza mi pryszcze jesli jem dużo weglowodanów, a jeszcze kolejna kwestią są badania naukowe które mówią o zwiekszeniu testosterony w jesli polowa kcal pochodzi z tłuszczy
@Wezwoguleicstont: a co do tego ze kalorie wysoko, mam taka prace ze codziennie prowadze po 3 godziny zajęć ruchowych, o dość niskiej intensywnosci ale jednak zawsze to ruch, mam wrażenie że to samo w sobie dziennie zabierze z 300 kcal
No to jeżeli jesteś już 2 miesiące na takiej misce i dobrze się czujesz, to nic nie zmieniaj. Co do tego, że nie odczuwasz spadków mocy, to ok, ale Ty chcesz czuć mocy czy nadbudować sylwetkę? Zdecyduj się. Piszesz, że masz celiaklie, ale z tego co pamiętam, to jej objawy występują po zjedzeniu czegoś z glutenem więc możesz unikać produktów które ją zawierają i poprawić rozkład makro. Pryszcze owszem mogą wychodzić od