Wpis z mikrobloga

Czy cena 3700 zł w dwie strony do tajlandii z warszawy liniami emirates na grudzien 2023 to dobra cena? Interesuje mnie, zeby byla tylko 1 przesiadka i najlepiej (ale nie wymagane) mozliwosc zamowienia posilku bez laktozy?

#tajlandia
  • 17
@aleksc w czerwcu 2022 kupowałem w Qatar Airways na trasę Warszawa - Sajgon, Bangkok Warszawa. (Przesiadki w Doha). Cena 3070. Loty luty-marzec 2023.

Dla porównania w czerwcu 2019 r. Kupowałem bilety ma identyczne połączenie z przesiadka w Katarze. Ten sam okres lotu w roku 2020. Cena wynosiła 1970 złotych i do tego mogłem wybrać zaraz po kupnie miejsce w samolocie na wszystkie połączenia.

Teraz wybranie miejsc est płatne. Darmowe jest możliwe przy
@aleksc: Turkish Airlines z przesiadką w Stambule. Pamiętaj, żeby ew. sprawdzać te loty osobno (może się jeszcze okazać, że kupno pojedynczych biletów (KAT-IST, IST-BKK | BKK-IST, IST-KAT) na te same loty wyjdą jeszcze taniej.
@aleksc

Odpowiadając, jest drogo i będzie drożej ale mimo wszystko poszukałbym czegoś w Turkish lub właśnie Qatar. Jeżeli możesz pojechać na lot do Berlina to Scot (bagaz podróżny tylko) mial połączenia z
@aleksc Śledzę od kilku miesięcy ceny, niestety poniżej 3, 3.5k na nowy sezon nie kupisz. Tak jak mirasy wyżej, finalnie wziąłem z kato turkishem na listopad i jest to najlepsza cena jaka widziałem od kilku miesięcy.