Wpis z mikrobloga

@mirek63479: lol, no i co? gdzie mogę legalnie pobrać film w oryginalnej wersji ważącej np. 70 GB? czy mam oglądać jakieś gówno z netfliksa ze śmiesznym bitratem?

@szumek: coś konkretnego byś z tych stron polecał?
@mirek63479: to są dane jednego z filmów, które ostatnio oglądałem, oryginalny zrzut z blu-raya, dasz mi takie wartości na netfliksie? co z dźwiękiem, np. w DTS?

Format : Matroska at 72,9 Mb/s
Length : 66,3 GB for 2 h 10 min 15s 72 ms

Video #0 : HEVC at 67,2 Mb/s
Aspect : 3840 x 2160 (1.778) at 23.976 fps

Audio #1 : TrueHD ATMOS at 4.304 kb/s
Infos : 8
@WhiskeyIHaze: lepiej mieć dobre źródło na bieda tv niż gówniane źródło na najlepszym tv, choć bieda nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) a bawienie się z płytami to jest właśnie wspomniany wcześniej 2010, czasy jeszcze stosunkowo wolnego internetu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oksywie: kupujesz płytę i robisz Ripa jak się nie chcesz bawić z płytami. Albo idziesz w 2020 i korzystasz z słabszego streamingu ¯\_(ツ)_/¯ piractwo nie jest rozwiązaniem twojego problemu. Chyba, że Cię nie stać na płyty to ok. Ale nie szukaj wymówek.
Popatrz sobie na pakiety, na netflixie masz 4k


@mirek63479: Na Netflixie nie ma większości dobrych produkcji, a już bardziej tych nowych. Kolejna sprawa 4K Netflixowe nie umywa się do 4K z Bluray. Zaś inne VOD nie oferują 4K (np. HBO).

kup sobie blu-raya jak ci prawie darmowy Netflix nie odpowiada.


@WhiskeyIHaze: Wiele Blurayów nie ma polskiej wersji. Na warezach masz już wstawione napisy albo lektora.