Wpis z mikrobloga

Ja pier.. co za dwaj geniusze Brzozowscy. Oni nie wiedzieli, że auto trzeba ubezpieczyć, bo zawsze jak kupowali używane, to ubezpieczenie już było...
#odyn
  • 20
  • Odpowiedz
@bbul44: ok tam, skupił się na busie a nie na ubezpieczeniu. Wg mnie w salonie przy zakupie powinni zaproponować ubezpieczenie, jak ja kupowałem w Hyundaju to ubezpieczenie miałem na pierwszy rok w cenie.
  • Odpowiedz
Czyli AC też nie wykupili mają wiecej szczęscia niż rozumu ta przygoda mogła sie szybko skończyc :D
Szkoda gwarancji na blache przeznieautoryzowane zabezpieczenie bo biały kolor jest cieńki i może być różnie
  • Odpowiedz
@andref7: Każda ingerencja nieautoryzowana może powodować że gwarant sie wypnie bo po co ma płacic, ale to mały problem bo i tak chcą ciąć blache to i tak po gwarancji. Tak samo jest z elektryką czyli nawet silnik bedzie bez gwarancji. Takie ściaganie auta w prawo to teraz moga powiedzieć ze zawias stracił wyważenie przez te gluty co je wtrysneli w srodek xD
  • Odpowiedz
@ms86: Kupił podczas odbioru busa. Powinno się wykupić zaraz po otrzymaniu tablic. Oni te tablice trzymali w domu kilka dni i pojechali z nimi do salonu.
  • Odpowiedz