Wpis z mikrobloga

Crew locki są tak wkurzającą mechaniką, że odechciewa mi się grać w tą grę bo po prostu nie mogę. Latam F8-E walczę sobie na uptierze, srają we mnie rakietami to robię manewry jakie tylko mogę żeby uniknąć zestrzelenia i gra stwierdza, że dobra odpada Ci skrzydło i teraz musisz czekać kilka minut bo próbowałeś nie dać się zabić.
#warthunder
  • 12
  • Odpowiedz
@MatPL1122: hardcrewlock powinien być dla wszystkich co się #!$%@?ą w pierwszych 5-8 min gry. Jak pięknie by było gdyby te #!$%@? małpy co sobie wydały 60 dolców żeby psuć mi gry siedziały wiecej na crewlocku jak w samej grze... Szkoda że pomarzyć tylko można
  • Odpowiedz
@pewniecham: ja narzekam na mechaniki w grze które działają czasem średnio, albo niezgodnie z tym co zamierzone i często się zminiają co w grach mp się zdarza często i mnie po prostu irytuje czasem, ty zaś srasz, że inni gracze gorsi od Ciebie istnieją, wyzywasz od #!$%@? małp itd. To tobie potrzebna jest zmiana
  • Odpowiedz
@MatPL1122: Ale ja też narzekam na mechaniki w grze. To że pluję na #!$%@? małpy to inna kwestia. To właśnie MM upycha mi te małpy w ilościach hurtowych w mojej drużynie co ogranicza moje "nagrody". Fakt, chętnie zamieniłbym te #!$%@? małpy na jakiś normalny poziom rozgrywki
  • Odpowiedz
@pewniecham: no nie wiem, mi to z twojego opisu wygląda bardziej na to, że jesteś spoceńcem i normalny poziom to według Ciebie twój poziom. Dlatego widzisz "#!$%@? małpy" w ilościach hurtowych.
  • Odpowiedz
@MatPL1122: Czyli jak ktoś myśli podczas gry i stara się nie robić tysiące razy tych samych błędów tylko wyciąga wnioski to jest spoceńcem. Reszta z ujemnym KD jest normalna, bo grają jak małpy czyli jak "wszyscy". Wszyscy równo wszyscy gówno. To jest ten Twój "poziom" na którym nie trzeba się pocić ...
  • Odpowiedz
Czyli jak ktoś myśli podczas gry i stara się nie robić tysiące razy tych samych błędów tylko wyciąga wnioski to jest spoceńcem.


@pewniecham: nie, ale jak ktoś przy okazji ciśnie innych od #!$%@? małp, to tak jak najbardziej według mnie jest.
  • Odpowiedz