Wpis z mikrobloga

Crew locki są tak wkurzającą mechaniką, że odechciewa mi się grać w tą grę bo po prostu nie mogę. Latam F8-E walczę sobie na uptierze, srają we mnie rakietami to robię manewry jakie tylko mogę żeby uniknąć zestrzelenia i gra stwierdza, że dobra odpada Ci skrzydło i teraz musisz czekać kilka minut bo próbowałeś nie dać się zabić.
#warthunder
  • 12
@MatPL1122: hardcrewlock powinien być dla wszystkich co się #!$%@?ą w pierwszych 5-8 min gry. Jak pięknie by było gdyby te #!$%@? małpy co sobie wydały 60 dolców żeby psuć mi gry siedziały wiecej na crewlocku jak w samej grze... Szkoda że pomarzyć tylko można
@pewniecham: ja narzekam na mechaniki w grze które działają czasem średnio, albo niezgodnie z tym co zamierzone i często się zminiają co w grach mp się zdarza często i mnie po prostu irytuje czasem, ty zaś srasz, że inni gracze gorsi od Ciebie istnieją, wyzywasz od #!$%@? małp itd. To tobie potrzebna jest zmiana
@MatPL1122: Ale ja też narzekam na mechaniki w grze. To że pluję na #!$%@? małpy to inna kwestia. To właśnie MM upycha mi te małpy w ilościach hurtowych w mojej drużynie co ogranicza moje "nagrody". Fakt, chętnie zamieniłbym te #!$%@? małpy na jakiś normalny poziom rozgrywki
@MatPL1122: Czyli jak ktoś myśli podczas gry i stara się nie robić tysiące razy tych samych błędów tylko wyciąga wnioski to jest spoceńcem. Reszta z ujemnym KD jest normalna, bo grają jak małpy czyli jak "wszyscy". Wszyscy równo wszyscy gówno. To jest ten Twój "poziom" na którym nie trzeba się pocić ...
Czyli jak ktoś myśli podczas gry i stara się nie robić tysiące razy tych samych błędów tylko wyciąga wnioski to jest spoceńcem.


@pewniecham: nie, ale jak ktoś przy okazji ciśnie innych od #!$%@? małp, to tak jak najbardziej według mnie jest.