Wpis z mikrobloga

@sqlserver: 48 godzin spokojnie bym zrobił bo nie raz zapominałem że powinienem coś zjeść xD Zależy od twojej masy ciała, jak jesteś dobrze zbudowany albo masz dużą nadwyżkę kaloryczną to przetrzymasz to z palcem w maśle orzechowym.

Mógłbyś dorzucić rozpiskę ile schudłeś co 24h. A tak to powodzenia życzę, lepsze to niż używki.


@tehniick: A ile ma chudnąć, to co spadnie mu w ciągu pierwszych kilku dni to głównie woda,
@sqlserver: Powodzenia mirku! Pamietaj o dobrej jakości elektrolitach ( sòl z woda nie wystarczy), najlepiej w tabletkach bez żadnych dodatków.

Zielona herbata i kawa wspomagaja procesy autofagii, fajnie jest tez zaoszczędzony na gotowaniu i jedzeniu czas pożytecznie wykorzystać.
@sqlserver: powodzenia, nie słuchaj normictwa, sam sie czasem w to bawie ale raczej krótsze max 2,3 dni, uzupełniaj elektrolity pij wode, najlepiej ogarnij sobie tzw snake juice, pamiętaj żeby sie od razu nie rzucać na żarcie przy wychodzeniu głodówki, tylko zacząć np od delikatnych rzeczy przez kilka pierwszych dni (bulion warzywny, potem na mięsie)
Dopuszczasz picie herbaty/kawy albo ziół (rumianek itd)?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sqlserver: Nie przelejesz nikomu tej kasy.
Nawet jakbyś przerwał głodówkę to i tak o tym nie napiszesz. Taki z ciebie typ marnego człowieka łaknącego atencji a głupi na mirko to plusuja.

Odstaw Internet i wyjdź na miasto. Zamiast czekać kilka dni na haju już dziś możesz się nawalić.
@sqlserver: Nie słuchaj mirków, głodówka, jeżeli masz wystarczająco tłuszczu i będziesz pić wodę mineralną, nic Ci nie zrobi.
A jeżeli chcesz zrobić to jako ćwiczenie samo-kontroli to też imho na propsie. Chociaż to jak opisujesz tą chęć samo kontroli trochę sugeruje jakieś problemy.
W każdym razie powodzenia.
Robie głodówkę 24h od półtora roku co ltydzień. Polecam!!!! Skłoniła mnie do tego książka Eat stop eat. https://www.czarymary.pl/p_949730_yeat_stop_eat_stosuj_post_zgub_zbedne_kilogramy_i_osiagnij_zdrowie_brad_pilon Bardzo łatwo sie to robi. Najpierw jem śniadanie potem opuszczam obiad i kolację (wieczorem jest mały kryzys- jest mi zimno i chce sie spać). Rezygnuje wtedy z czytania wykopu Indie spać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rano budzę się wypoczęty i pełny energii. Nawet nie myślę o śniadaniu. W pracy po