Wpis z mikrobloga

Tak sobie siedzę i drinkuje za zwycięstwa UKR wojska z Kacapami, i rozmyślam nad tymi taktycznymi odwrotami w Soledar i Bachmutske i wiecie co?

Oni się chwilowo wycofali z tych miejscowości po wielu miesiącach przebywania tam z myślą, ze za kilka godzin wjadą tam na pełnej!

i teraz zastanówcie się nad wasza reakcja na wycofanie z najpopularniejszych map #quake #moh czy #cod z myślą, ze tam wrócicie za max 12h nacierając na wroga, a znacie te mapy lepiej niż własny pokój czy nawet miasto.

W górę dzbany!

#ukraina #wojna #rosja #oswiadczenie
  • 11
@ms86: wyobraź sobie takie miejsce prawie 400 lat temu gdzie zbierały się najgorsze męty, gnidy, czyli mordercy i złodzieje którzy musieli uciekać z Królestwa bo wyrok śmierci już nadany, to samo ze strony rosji, zwyrodnialcy, szumowiny ścigane ukazem, zgadnij gdzie było to miejsce kolego

historii nowszej chyba nie trzeba przypominać?
rozrywane polki w ciąży a maleństwa deptane albo przybijane do płotów, pisać dalej?


Ja wiem, że rosjanie nam to wszystko zrobili, a rosyjskie społeczeństwo na czele z Putinem jest z tego dumne jednak nie wiem w jakim kontekście to piszesz skoro nie o tym była mowa
@SoplicaTadeusz: Nie wiem do czego pijesz ale Polska już dawno powinna zrównać to siedlisko z ziemią i #!$%@? nie mów inaczej bo nie pogadamy, widocznie #!$%@? się znasz albo i bez urazy jesteś jakimś cymbałem skoro drążysz, nie ma we mnie nienawiści ale jak ktoś tego problemu się pozbywa za nas to patrzę.
@neoklasyk Właściwie się z tobą zgodzę, powinniśmy się już dawno pozbyć tych karaluchów z Moskwy.
Uprzykrzali życie naszym przodkom od setek lat zaczynając od rozbiorów, a na Katyniu i zgotowaniu nam komunizmu kończąc.
Nóż mi się w kieszeni otwiera jak pomyślę, że armia czerwona robiła z naszymi rodakami to co opisałeś w poprzednim komentarzu.
Slava Ukrainie i naszym braciom Ukraińcom, niech gonią swołocz z powrotem za Ural!