Wpis z mikrobloga

Napisałem już tam komentarz ale myślę że jest późno i zaginie a chciałem podjąć dyskusje natomiast tego w jaki sposób osoby LGBT (szczególnie w UK) uprzykrzają życie przeciętnemu prawakowi? Bo wydaje mi się że te "zatruwanie" ogranicza się do tego że poczytają jakieś propagandowe newsy z neta i ich uczucia zostaną zranione.

Jako Polak mieszkający w UK nigdy nie miałem problemu z osobami ze społeczności LGBT, nigdy mi krzywdy nie zrobili, nigdy nikt mnie nie "zcancellował", nie osądził o homofobię czy transfobie z czapy ani nic takiego, poznałem nawet pare spoko osób LGBT których mogę nazwać znajomymi.

Kto mi natomiast "zatruwał życie"? A no rówieśnicy w szkole którzy krzyczeli żebym 'przestał kraść pracę" i #!$%@?ł do Polski. Wiele razy biłem się w szkole przez takie coś. Nie będę dramatyzował oczywiście nie wszyscy tacy byli. I wiem ktoś zaraz powie że dzieci takie są i jak nie o Polaka to przyczepili by się o coś innego, albo do kogoś innego, tylko dziwne jest to że akurat używali tekstów głoszonych przez tutejsza prawicę, a nie po prostu śmieli się z Akcentu czy coś.

Lecimy dalej, parę razy za gówniarza usłyszałem od starszych osób na ulicy żebym nie odzywał się po polsku (do kolegi Polaka, gdzie uważałem często że takie gadanie Polaków między sobą po Angielsku jest dziwne i brzmi sztucznie jeśli nie robisz tego w towarzystwie osób którzy nie rozumieją i faktycznie wypada po Angielsku). Te starsze osoby byli przypadkowymi przechodniami i powinno gówno ich obchodzić o czym gadam i jak gadam, ale zatruwali mi życie zaczepiając mnie w ten sposób na ulicy.

I w końcu akcja która wydarzyła się raczej w rodzinie a nie mi personalnie ale przy której byłem i jest trochę poważniejsza. Moja niepełnosprawna babcia wywróciła się, i po jakimś czasie gdy zauważyliśmy że jest poważnie i to nie zwykłe stłuczenie moja mama zadzwoniła do przychodni i poprosiła o Karetkę. Podczas rozmowy recepcjonistka z NHS stwierdziła że będziemy musieli za to zapłacić, a gdy moja mama zdziwiła się, babka z telefonu powiedziała że "nie możecie przyjeżdżać tu i oczekiwać wszystkiego za darmo", do mojej mamy która ma własny biznes tu. Na szczęście po chwili doktor zadzwonił sam z przeprosinami, karetka przyjechała i się okazało że za nic nie trzeba było płacić.

To nie wszystko w tym temacie ale nie będę tu pisał listę wszystkich moich żali bo nie o to chodzi.

Więc proszę nie próbujcie mi wmawiać że to gej, lesbijka, czy trans uprzykrza komuś tu życie, bo to zwykłe kłamstwo karmione propagandą tych, których propaganda faktycznie rani innych.

#bekazprawakow #neuropa #lgbt #4konserwy
McWozniak - Napisałem już tam komentarz ale myślę że jest późno i zaginie a chciałem ...

źródło: comment_1673130224xyNSrte2cnNdsdoswKQ9kN.jpg

Pobierz
  • 13
@McWozniak bardzo dobry wpis, gdybym usłyszał taki tekst jak Ty przez telefon to chyba bym podbił statystyki przestępczości wśród imigrantów XD

Jako ciekawostkę mogę dodać, że sam studiując we Francji byłem świadkiem jak do nas studentów zza granicy #!$%@? Francuz krzyczał, że tutaj jest Francja i powinno się mówić po francusku, a nie po angielsku XD! Niestety młodzi francuzi mają słabość do populistycznej prawicy.
@McWozniak: Jako ze opieramy sie na dowodach anegdotycznych to ja tez jeden zapodam. O Ile nigdy nie mialem problemow z LGB na grunie ich orientacji o tyle musialem zweryfikowac swoj stosunek do T od kiedy pewien pan probowal skorzystac z przebieralni I prysznica na basenie corki ¯\_(ツ)_/¯
Niestety młodzi francuzi mają słabość do populistycznej prawicy.


@deziom: i dlatego w wyborach głosowali na lewicę, równie populistyczną. Zaś ta niechęć do angielskiego to po prostu cecha niemal wszystkich Francuzów, choć to moim zdaniem ok, że starają się chronić swój język ale sposób jest zły. Niektóre narody mają ztym problem wśrod młodzieży i ich języki wygasają.
A no rówieśnicy w szkole którzy krzyczeli żebym 'przestał kraść pracę" i #!$%@?ł do Polski.


@McWozniak: Z drugiej strony skąd wiesz, że to nie byli geje i lesbijki? To już lgbt nie mogą być agresywni, czy muszą się zachowywać i oznaczać w określony sposób? To jest stwierdzenie, że istnieje ideologia lgbt.
@djtartini1: po pierwsze to nawet gdyby byli w tej grupie osoby LGBT, to nie atakowali mnie ze względów wyżej wymienionych. Nie wyśmiewali mnie za bycie Hetero czy "Cis". Po drugie mieszkałem w małym mieście dużo osób znam dotąd, niektórzy wyrośli i no zobacz gejów wśród nich nie było, ale to nie ważne, ważne jest to że byłem atakowany przez propagandę prawicowych matołków, którzy nic nie mieli do zaoferowania więc straszyli ludzi
@Towarzysz_Moskvin:

o tyle musialem zweryfikowac swoj stosunek do T od kiedy pewien pan probowal skorzystac z przebieralni I prysznica na basenie corki ¯_(ツ)_/¯


Po pierwsze mieszane przebieralnie z tego co wiem istenieją, po drugie jako ojciec z dziewczynkami też mógłbyś zauważyć że jeśli chciałbyś iść na basen z córkami ale nie były by jeszcze na tyle dojrzałe żeby same iść do przebieralni i potrzebowały by twojej pomocy, to albo ty byłbyś
@Melee_Creep: Problemem jest forsowanie przez T przyzwolenia na zachowania owego "pana". Zresztą pan mocno nalegał że "panem" nie jest
@McWozniak:

Po pierwsze mieszane przebieralnie z tego co wiem istenieją,

I co ma to do faktu że facet wbijał do kobiecej przebieralni?

po drugie jako ojciec z dziewczynkami też mógłbyś zauważyć że jeśli chciałbyś iść na basen z córkami ale nie były by jeszcze na tyle dojrzałe żeby same iść do
@Towarzysz_Moskvin: dobrze ale jeśli to faktycznie była trans osoba to co ma zrobić? Jakby do szatni twojej córki wbił Buck Angel to czuły by się komfortowo? Bo według twojej logiki za nic nie mógłby wejść do męskiej jako biologiczna kobieta.

Nie mówię że kompletnie nie masz racji i rozumiem logikę w twojej wuypowiedzi ale też mam wrażenie że wyolbrzymiasz problem lekko żeby na siłę bronić wypowiedzi gamonia ze screena.
McWozniak - @Towarzysz_Moskvin: dobrze ale jeśli to faktycznie była trans osoba to co...

źródło: comment_1673278713zbmpxxjP3hWlNveBZyvEbE.jpg

Pobierz
@McWozniak:
Po pierwsze nikogo nie bronie cumplu a przedstawiam swój punkt widzenia

dobrze ale jeśli to faktycznie była trans osoba to co ma zrobić?

Wyjaśnić sytuacje pracownikom i poprosić o klucz do przebieralni osób niepełnosprawnych/indywidualnych dla rodziców z dziećmi etc.

Jakby do szatni twojej córki wbił Buck Angel to czuły by się komfortowo? Bo według twojej logiki za nic nie mógłby wejść do męskiej jako biologiczna kobieta.

No i mamy wyciąganie
@Towarzysz_Moskvin:

No i mamy wyciąganie ekstremalnych przypadków.

To nie jest ekstremalny przypadek, tak wiem że na wykopie obraz trans osób jest taki że to chłopy przebrane za babe, irl trans osoby które znam raczej były "passable".

Nie wiem na ile fakt że środowiska trans chcą żeby osoby trans używały toalet/szatni płci jaką się czują zwiększa zagrożenie. Nie ma magicznej bariery która gwałciciel nie może przekroczyć, i nagle się otworzyła gdy ta