Wpis z mikrobloga

@WykopekNaPolEtatu: Ale Barcelona dosyć solidnie punktuje z ogórami i średniakami, w 2022 roku mieli więcej punktów niż Real. A LM to LM, szczerze mówiąc wydaje mi się, że prawie wszyscy faworyci (Bayern, Liverpool, City) mają swoje problemy i nie zdziwię się jak Real znowu wygra.
@sk131: Moim zdaniem zapomniałeś o głównym faworycie czyli PSG. PSG gra według wszystkich poniżej swoich oczekiwań, ale Messi, Neymar i Mbappe mają tak wysoką formę, że nie umiem sobie wyobrazić, żeby mieli nie dojść co najmniej do finału.
@Gauczo23: No chodziło mi o te najlepsze drużyny ostatnich lat, a nie faworytów do zwycięstwa w tym roku i o to, że te duże ekipy mają większe (Live), lub mniejsze (City, Bayern) problemy w tym roku.

Ogólnie co do Liverpoolu zgoda, zwłaszcza że chyba jeszcze Van Dijk wyleciał. Fajnie by było gdyby jakiś outsider w końcu wygrał, jak Napoli czy Benfica, ale na razie słabo zaczęli po Mundialu.
@WykopekNaPolEtatu: No właśnie niby są mocniejsi niż rok temu, a już wtedy byli blisko wyrzucenia Realu (przez 150 minut dwumeczu byli lepsi). Ale jak sobie pomyślę, że oni będą bronić w 8 i jakie błędy robią czasem przy wyprowadzeniu piłki, to nie widzę tego. Chyba, że trio z przodu to naprawdę pociągnie, rzeczywiście w formie są świetnej, pytanie jak będzie z chęciami. Chociaż Messi po wygraniu Mundialu może grać na dużym
@sk131: Messi to był w meczu z Francją jednym z najlepszych obrońców Argentyny w 1 połowie. On, Neymar i Mbappe to najbardziej umotywowani chyba obecnie piłkarze w kontekście wygrania LM. W mojej opinii, choć teraz nie jest jeszcze idealnie, PSG będzie stopniowo budować formę w trakcie sezonu, a na obecny Bayern wystarczy odrobina chęci. Nawet jak bronią w 8, to w obronie i na bramce mają tylko i wyłącznie piłkarzy klasy
@WykopekNaPolEtatu: Obyś miał rację, bo uwielbiam Leo, ale podejrzewam, że nie zależy mu nawet w połowie tak na LM z PSG, jak na Mundialu z Argentyną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak będzie zdrowie (Neymara przede wszystkim), chęci i brak spin w drużynie, to taki tercet może wygrać LM jak Barcelonie w 2015 roku, masz rację.

Jednak co do obrony zobaczymy jak to wyjdzie, mam wrażenie że