Wpis z mikrobloga

@FrankUnderwood: Rozumiem o co ci chodzi, tylko w przypadku pracy w IT masz to samo + okres edukacji.

Co do wyglądu i kreatywności, trochę bym się sprzeczał, bo owszem to nie jest tak, że samo wpada, ale zdziwił byś się ilu przegrywów zapłaci za nagie fotki takiej #kleboldswaifu - która ani jednym ani drugim nie grzeszy.

Po prostu, w branży cielesnej nie ma progu wejścia za to jest duża konkurencja -
tia, od razu pół roku. Postawienie wordpressa jest mniej więcej tak trudne, jak nastawienie pralki.

@tomtom666: Jak nauczysz swoją mamę robić to w 4 godziny z dostosowaniem pod klienta w takiej jakości, że on za to zapłaci, to mogę tylko pogratulować.
@e_m_p: akurat moja mama miałaby problem z obsługą telefonu, nawet jakby ją rok uczyć, ale przeciętny młody człowiek szukający pracy uczy się obsługi telefonu w pół godziny.

I przeciętnego gościa nauczę stawiać wordpressa w nawet nie jeden dzień, ale w pół godziny. "Tu klikasz w panelu admina zainstaluj wordpressa, o, już zainstalowany, no to tu wpisujesz dane i gotowe". Tak, większość hostingów oferuje instalację wp jednym klikiem z panelu administracyjnego.

A
A jakość to już jest kwestia w dużej mierze wrodzonych predyspozycji


@tomtom666: Nie trzeba być grafikiem, żeby wiedzieć gdzie kupić skórkę i jakie pluginy zainstalować, żeby był np. formularz kontaktowy czy ładna galeria, ale trochę wiedzy to wymaga. Przydało by się też wrzucić logo na stronkę, ew. trochę CSS poprawić żeby to ładnie wyglądało. To nie jest rocket science.

Wracając do wątku głównego - wspomniałem o wordpressie bo to naprostsza droga