Wpis z mikrobloga

@Tynka02: Only Fans to nie jest żaden powód do problemów moralnych - nie wchodzisz z nikim w relacje, nawet nie masz z nimi bezpośredniego kontaktu. Gdybym tylko zreinkarnował się jako kobieta to w ten sposób doiłbym frajerów z hajsu. Druga opcja to kamerki. Byle nie być dotykaną i sie nie "#!$%@?ć".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Tynka02: na chłopski rozum wydaje się to takie proste ale gdyby tak było to xd każda by miała Onlyfans. Prawda jest taka że dobry hajs wyciąga jaki mały procent lasek które to mają. A reszta robi to za parędziesiąt dolarów na miesiąc max xd zakładam że żeby dobrze z tego mieć hajsu to jednak nie zrobienie paru fotek i hehe fajrant. Beke mam z tego bo to ta sama retoryka co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tynka02: Nikt Ci nie broni być prostytutką, ważne żebyś w przyszłości odpowiednio wcześnie informowała czym się trudnisz swoich potencjalnych partnerów.
@FrankUnderwood: Owszem, i jak dobrze zakręcisz to wcale nie muszą być twoje stopki. Nagabywanie spermiarzy na insta czy wykopie zajmie zdecydowanie mniej niż nauka najprostszych rzeczy w IT za które ktokolwiek ci będzie chciał hajs zapłacić.
@FrankUnderwood: Jasne, ale z drugiej strony zarobić pare stówek na klikaniu w kąkuter, to trzeba przynajmniej umieć stronkę na wordpress postawić i skonfigurować, a to dla ludzi z poza branży jest jakiś miesiąc edukacji przynajmniej.

Ja się nie kłócę z tym, że nie każda na OF zarobi miliony - zwracam tylko uwagę, że średnio trafiona metafora.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@e_m_p: chodzi mi o to że jak już chcesz z tego żyć albo w ogóle zrobić jakiś lepszy hajs niż dodatek do wypłaty to jednak jest to praca na pełny etat i wymaga jakiejś tam krestyensoci, komuniakywnosci i umiejętności oraz czasu. Nie mówię już o wyglądzie itp