Wpis z mikrobloga

@Kazach_z_Almaty: No ale przyznasz że do mega zabawne, czytać wysrywy jakiegoś intelektualisty twierdzącego że jesteś "owcą" która "nie potrafi myśleć samodzielnie" - w przeciwieństwie, oczywiście, do naszego ubermenscha, pana intelektualisty, który kopiuje słowa jakiegoś internetowego "guru" ze specjalizacją we wszystkim i niczym jednocześnie, w stosunku jeden do, #!$%@?, jednego.

Ale to ty jesteś ten co "nie myśli samodzielnie". Dlaczego taki jesteś?

Bo nie zgadzasz się z IDOLEM, który zawsze
No ale przyznasz że do mega zabawne, czytać wysrywy jakiegoś intelektualisty twierdzącego że jesteś "owcą" która "nie potrafi myśleć samodzielnie" - w przeciwieństwie, oczywiście, do naszego ubermenscha, pana intelektualisty, który kopiuje słowa jakiegoś internetowego "guru" ze specjalizacją we wszystkim i niczym jednocześnie, w stosunku jeden do, #!$%@?, jednego.


@mnik1: Otóż to, oni nie widzą, że sami z samodzielnym myśleniem nie mają nic wspólnego, a od mainstreamu najczęściej różnią się tym, że
@Kazach_z_Almaty: @Pozytywny_gosc: Co do Andrew Tate'a to ja dwa miesiące temu nie wiedziałem kto to jest. No i nagle pojawia się gość i mówi wszystko słowo w słowo to co ja myślę, to co wiem i czego nauczyłem się w życiu o kobietach, relacjach, sukcesie i dzisiejszym społeczeństwie. Czyli gość który, jest zupełnie inny ode mnie mający inne doświadczenia i inne życie doszedł do niemal identycznych wniosków i prawd życiowych,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jah00: zwal konia i spróbuj napisac to samo jeszcze raz. Jedynie kim jesteś to smutnym chłopcem którego tatus za dlugo pracował jak byłeś mały i teraz usilnie szukasz męskiego wzrova do naśladowania. Niby jakies wnioski sam wyciagnales a mimo to nadal potrzebujesz kgps slawniejszego aby cie utwierdził w przekonaniu że myślisz dobrze.
Brawo, jesteś idealnym tworem massmediow 21 wieku. A teraz idz śmiej się z rozowych że są nudne i denne,
@Canova: Napisałem dokładnie to co miałem na myśli. Nie będę się powtarzać. Masz bujną wyobraźnię, ale mnie niestety nie znasz, więc o mnie nie pisz. Pisz na temat.
@Kazach_z_Almaty: Czyli z jednej strony barykady są psycholożki / feministki, a z drugiej najbogatszy człowiek świata, typ który na półlegalnych biznesach dorobił się fortuny i ceniony na całym świecie psycholog, który czasami ma kontrowersyjne poglądy? To mi chyba jednak bliżej do prawicowej narracji, choć wszystkim polecam dopasowywać słowa innych ludzi do swojego kontekstu życiowego, bo ani nie macie wpływu na wolność słowa na świcie, ani nie jeździcie Bugatti w kolorze sraczki.(