Wpis z mikrobloga

@s---k: Jesteś głupkiem. Jak przepis mówi żeby nie wyprzedzać na ciągłej to jak się kończy to ty jeszcze tak dla zasady nie wyprzedzasz przez następne 10km tak dla bezpieczeństwa
  • Odpowiedz
@s---k: Wiesz ile to jest 50m a ile to 500. Tutaj duża różnica. Rozumiem nie odróżnić 45 od 55 ale tutaj jest ponad 200m.
Włączył i zapomniał, długie tez w nocy włączasz i zapominasz jak ktoś mijasz z naprzeciwka ? Tłumaczenia takich dzbanów
  • Odpowiedz
@stanley88: no dobrze, załączył, i zapomniał.

Więc trzeba chłopa powiesić za jaja za to, że nie wyłączył? Oczy wypaliło komuś? Jeżeli kogoś razi w dzień takie światło, to trzeba udać się do okulisty.
  • Odpowiedz
@stanley88: no popieram że włączył światła.

Była mgła, chłop podjął decyzję, że włączy, i włączył. Mgła się skończyła, zapomniał wyłączyć. Ciężko ogarnąć taki konstrukt?

Czasem widzę, że ludzie nie tylko podczas mgły włączają. Np podczas deszczu też. I nic mi do tego. Jak czują potrzebę być bardziej widocznymi to gdzie problem?
  • Odpowiedz
@s---k: Ale serio takie masz zdanie w tym temacie czy po prostu robisz na złość? Nie można wyprzedać na pasach bo tak mówią przepisy, dla bezpieczeństwa. Tak samo nie można włączać świateł przeciwmgłowych jeśli widoczność jest powyżej 50m lub przednich gdy nie jesteś na krętych drogach poza miastem. A nie jak deszcz pada. A jeśli ja chce być mniej widoczny to mogę sobie w nocy wyłączyć światła bo tak.?? Naucz
  • Odpowiedz
tylko Europa


@stanley88: chyba nigdy spoza swojej wsi nie wyjechałeś, skoro twierdzisz, że nikt oprócz Polaków tak nie robi.

Przepisy są po to żeby je przestrzegać


@stanley88: okej, przestrzegasz każdego przepisu? Nigdy prędkości nie przekroczyłeś? Nie rób się takim służbistą.
  • Odpowiedz
@stanley88: Nigdy nie zrozumiem tego poziomu zesrania o włączone światło przeciwmgielne. Wszyscy macie jakiś turbo astygmatyzm, że Was tak razi to dodatkowe światełko?
  • Odpowiedz
@s---k: @JC97: no tak sobie tłumaczcie. Typ podludzi taki sam jak passat na LEDach z alli. Niestety ale Twoje światło na dupie ma wpływ na innych kierowców, ale przecież g---o Cię to obchodzi bo ty jedziesz swoim gruzem do miasta na zakupy.
  • Odpowiedz
@JC97: mnie że świateł to denerwuje jak ktoś w korku trzyma nogę na hamulcu bo stopy zwłaszcza ledowe rażą w c--j. Tak samo jak włączy kierunkowskaz mimo że będzie stał jeszcze tutaj parę minut.

Nie wiem czemu nikt nie wpadł na to aby gdy prędkość jest 0 zmniejszala się intensywność świecenia.
  • Odpowiedz
@stanley88: Wiele razy widziałem jak ktoś ma włączone, chociaż warunki teoretycznie nie wymagały i wiesz co? Nic mi się nie stało, nadal na oczy widzę. Mam się r------ć, bo ktoś zostawił włączone światełko, które razi mniej więcej tak mocno jak te przy włączonych hamulcach? Tak złym kierowcą jak Ty nie jestem, a jeśli chodzi Ci o jakieś ortodoksyjne trzymanie się przepisów to czemu nie p-------------ś się do OPa za robienie
  • Odpowiedz
Dobrze, ze na wszelki wypadek włączył przeciwmgielne tył plus przód.


@Vosemite: bardzo dobrze, ze ty za to trzymasz OBIE rece na kierownicy, a nie jak ten typ z przodu co robi foty telefonem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

I teraz tak, juz wole jak taki tutaj wlaczy przeciwmgielne gdzy jest mgla niz debil, ktory jedzie na dziennych w czasie deszczu i wali pioropuszem wody z tylu tak,
  • Odpowiedz