Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Umówiłem się dziś w ciemno na #tinder z jakaś laska na seksy xd jedynie wiem że jest wyższa ode mnie 4cm i nie jest gruba xd ciekawe jak zareaguje na niższego zakolaka xdddd
  • 29
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DyrektorMiauczuk: spoko napisze wieczorem xd w ogóle to jadę od razu do niej do domu i gadamy od paru dni i w sumie przewija się jedynie temat seksu xd więc ciekawe czy mnie wyrzuci z chaty xd bo ja planuję w sumie od razu się na nią rzucić xd tak jak jej pisałem xdd
  • Odpowiedz
@tyca: nie zdziw się, jak laska okaże się nieśmiała i będzie heheheh mam cię dotknąć w peniza? Laski inaczej patrzą na seks i szczerze wątpie, że pozwoli ci się na nią rzucić od razu xd Ale powodzenia Mireczku! Szczerze trzymam za ciebie kciuki! <3
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DyrektorMiauczuk: @Omixod: @Nyggativez: w sumie teraz ciągle z nią gadam i ja nakręcam żeby założyła szpilki xd ale nie wiem czy to dobry pomysł xd i trochę się boje bo laska jakas dziwnie napalona,nie wie jak wyglądam,a sama chętna jest otworzyć mi drzwi w jakimś stroju xd jeszcze się okaże,że będę musiał zapłacić xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tyca: jak nie zaruchasz to rozsmieszysz kumpli na wykopie, a jak taj to będziesz zadowolony. Win win wariacie, dawaj ją tam nakręcaj. O albo nakręć ją do tego stopnia, że nawet jakby otworzyła Hawkingowi to i tak by go przeleciała
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DyrektorMiauczuk: @Nyggativez: @Omixod: @szczeki32: @Fan_pocionguf: sorry,że tak długo ale dopiero do domu wróciłem xd
A więc w skrócie otworzyła mi drzwi i faktycznie była wyższa parę cm,ale zdziwiłem się bo naprawdę była ładna i zgrabna, w mojej osobistej ocenie to takie 7/10. Jak już wszedłem to pierwsze co powiedziała to właśnie to,że jestem od niej niższy. To oczywiście odpowiedziałem oklepanym tekstem,że dlatego trzeba szybciej iść do łóżka
  • Odpowiedz