Wpis z mikrobloga

Polska - Państwo znajdujące się w Europie Środkowej, graniczące m.in. z Niemcami, aspirujące do bycia częścią zachodniej cywilizacji, należące do Unii, jest tylko trochę mniej zamordystyczne od takiego bantustanu ideologicznego jak Katar w którym za samo bycie homo możesz pójść siedzieć. SUKCES! (òóˇ)

#codziennykonfiarz 172/???

#bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazwykopkow #prawackalogika #shitwykopsays #neuropa #sylwester #heheszki #lgbt #katar #polska
Pobierz D.....r - Polska - Państwo znajdujące się w Europie Środkowej, graniczące m.in. z Nie...
źródło: comment_1673083536y0nHunuPV6TZIzAcVcLsso.jpg
  • 16
@Devhar: To mój osobisty ulubieniec, raz napiszesz do niego, to masz gwarancję 100% ,że będzie wołać, bełkotać do oporu xD coraz bardziej pogrążając się w szaleństwie
@Bertoos: widać, że pisałeś pod wpływem narkotyków. Pewnie jesteś polskim husarzem z bluzą PW i kryształem w nosie.
A @crest to skończony pajac. Napisze najwiekszą bzdurę jaką się da, będziesz chciał wejść z nim w polemikę to od razu na czarną lecisz. Zablokuje wszystkich, którzy mogliby go wyjaśnić (czyli każdego, kto jest mądrzjeszy od psa) i potem zadowolony, że wszyscy mu przyznają rację
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tymajster: Niezgadles. Jestem fajnopolakiem potykajacym się co krok o ciała kamienowanych na ulicach homoseksualistów, który musi oglądać w telewizji relacje z kamienowania transseksualistów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tymajster: No przecież piszę baranie że homoseksualistów mordują!! To i z praw człowieka ich obdzierają. Wieloletnie wyroki skazujące. Obozy reedukacyjne.
@Bertoos: jestem tolerancyjny. A objawia się to tępieniem nietolerancji. A więc nie jestem dla ciebie mił. Nie ma tolerancji dla nietolerancji. A ty jesteś homofobem, wiec kij ci w oko. #!$%@?ć takie poglądy i ich głosicieli - tak postępuja ludzie tolerancyjni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tymajster: @johny-kalesonny:
Czyli jak rozumiem nie muszę być tolerancyjny w stosunku do was jak i osób LPG+, tylko muszę wcześniej zaznaczyć że toleruję wszystko i wszystkich oprócz tych których uznam za nietolerancyjnych? Np. dla mojej religii, poglądów, rasy, płci, albo ulubionego zespołu muzycznego?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tymajster: Gdybyś tylko chwilę pomyślał to zauwazylbys że twoje poglądy są wewnętrznie sprzeczne - co starałem się pokazać ale trzeba jeszcze chcieć to zobaczyć i dlatego nie możesz tego zrozumieć. Albo jesteś albo nie jesteś tolerancyjny. Albo jesteś żywy albo martwy, albo jest się dziewicą albo nie jest się dziewicą. Albo jest się wegetarianinem albo #!$%@? się schabowe gdy nikt nie widzi.

Albo jesteś osobą tolerancyjną i akceptujesz odmienność i różnorodność
@Bertoos: dlatego się na to mówi niemądry człowieku paradoks nietolerancji. Ja wiem, że wam się wydaje, ze zmasakrowaliście lewaka, ale nie.

Palili tylko tych nietolerancyjnych dla miłości Chrystusa


@Bertoos: ale chochoł. Niebycie chrześciajninem nie jest nietoleranycjne. To jest prześladowanie ludzi. A nietolerancja dla nietolerancji to zwalczanie nietolerancji, a więc coś pro-olerancyjnego.

A doszukiwanie się prześladowania osób homoseksualnych jest moralnie obrzydliwe, w sytuacji gdy są miejsca szczerze i zawzięcie ich prześladujące
Albo jesteś osobą tolerancyjną i akceptujesz odmienność i różnorodność ludzi i ich poglądów. Albo są poglądy których nie akceptujesz i nie możesz nazywać się osobą tolerancyjną.


@Bertoos: Jak tolerancyjna osoba może tolerować nietolerancyjne poglądy? Kto by tolerował homofobię albo rasizm, czy nazizm? Właśnie przeciwnie, jeżeli ktoś jest tolerancyjny to wręcz powinien zwalczać te poglądy i ludzi, którzy je reprezentują, wrzucać na ostracyzm. To nie są poglądy, które można sobie mieć xD