Wpis z mikrobloga

@yosemitesam: można o tym zapomnieć. Nie będzie żadnego przekazania samolotów. Ukraina nie ma pilotów zdolnych do latania nimi, nie ma przeszkolonej obsługi naziemnej, a zachód nie ma wolnych F-16 do przekazania. Poza tym dopóki istnieje rosyjska obrona przeciwlotnicza, takie działanie nie miałoby sensu.
@Iudex no jasne, ze trzeba trzymac w tajemnicy, bo ja tu tylko snuje insynuacje i domysly. Jednak z logistycznego punktu widzenia u nas bezpiecznie, bo NATO i blisko :)
@yosemitesam: w sumie gdyby się tak zastanowić to wdrożenie natowskiej obrony plot z natowskim systemem rozpoznawania swój-obcy może sugerować to co w marcu będzie rozpoznawane przez ten system ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dumelosw: no tak, nazwij mnie onucą, bo stwierdzam fakt XD

#!$%@? z tym, że lotnictwo to pasja, której poświęciłem pół życia, że od lat obracam się w środowisku pilotów i kontrolerów. Przyjdzie wykopek, który ma z tematem tyle wspólnego, że kiedyś poleciał samolotem na wakacje i przeczytał parę wpisów na twiterze napisanych przez ludzi o podobnej wiedzy w temacie, a teraz będzie nazywał onucą każdego, kto będzie śmiał mieć inne zdanie.