Wpis z mikrobloga

@Cryptonerd_io: zaczął się świetnie ale teraz to już mnie męczy... za dużo tych morderstw, zabójstw, spisków i gróźb. W międzyczasie wyszedł dużo lepszy prequel 1883 (ale po obejrzeniu można dostać depresji). Co do 1923 się nie wypowiem bo dopiero się zaczął.
W skrócie:
-piękne widoki
-depresja murowana
-morderstwa i chciwość
  • Odpowiedz
@SaperX: 1883 lepszy jest fakt ale tylko dlatego, że nie ciągniety na siłe; ja mam wrażenie że 2-4 sezon yellowstone to jest to samo co było w 1 tylko powtórzone i rozciągnięte, no wiadomo poza wątkami ripa czy tam jimmiego. Chodzi głównie o to samo, #!$%@? Jenkinsa i pojawił się nowy "wróg" bardzo podobny i to jest troche słabe
  • Odpowiedz
@SaperX: czy ja wiem czy indianie byli przedstawieni jako źly czy dobrzy, wszystko tam jest mocno szare moralnie; oni robili swoje, ja nie odniosłem wrażenia żeby byli źli
  • Odpowiedz
@SaperX: Sheridan bardzo sprawnie pisze, ja myślę że nigdy nie planował aż tylu sezonów, bo Jenksins był lepiej napisaną postacią niż te całe Market Equities co się tak z dupska wzieli nagle ale i tak czekam z niecierpliwością aż 1923 się skończy i na reszte spinoffów
  • Odpowiedz