Wpis z mikrobloga

W cieście były robaki a z kanapek wyleciały muchy i obsiadły moja sąsiadkę , która nosi sztuczna szczękę . Gdy dresy makimy wisiały na krześle smród z nich wylatywał takiej pleśni i czułem ten smród nawet jak spadłem . Gdy leżałem w łóżku myślałem , ze smród leci z kibla lub z kuchni a to od spodni tak śmierdziało. .. A ja jeszcze siedziałem koło kogoś ... Ten ktoś się odsuwał ... Nie wiedziałem o co mu chodzi ... Dresy miały pleśń w kroku a w środku adidasów wyrosły grzyby . Muchomory i purchawki . Grzyby wyrosły tez na bluzie . Adidasy nosi pęknięte i stare . Śmierdzi z nich zgnitym trupem . Ludzie uciekają ... Spotkałem hitlera na ulicy . Pogadaliśmy . Miał brud za paznokciami i miał na sobie brudny dziurawy płaszcz . Miał jeden ząb . Później spotkałem sąsiada . Dwa zeby mu swobodnie zwisały . Jak u morsa prawie . Miał pozaginane kozaki na obsadach i śmierdzące spodnie . Za paznokciami miał pleśń . Jeden palec u stopy wychodził mu z buta . Pchał wózek z szambem a pod pachą niósł kule gowna . Chciał ja sprzedac na targach żywności . Grzebie tez często po śmietnikach i sobie w dupie . Jest zbieraczem brudów i kolekcjonerem puszek . Kiedys w kieszeniach miał stare lizaki , które się sypały . Jego włosy związane były w wielki kołtun , siwe i wszy po nich biegały . Były takie ogromne ... Wiem , ze śpi w pustostanie . Często widywałem go tez pijanego jak leżał na przystanku i gnił . Aż zwiędł i spleśniał . Tak śmierdział , ze nikt nie chciał tam stać .
Chodzi o połamanej lasce i ma oczy kobry . Jego synek ma oczy jak pociąg i odwiert w głowie . Ich zięć śmierdzi i ma dziurę w mózgu oraz wygięta głowę . Gdy idzie łeb mu klapie i jest mocno zagięty
Kiedys głowa opadła mu na plecy a szyja się złamała
Proszę odgadnąć Moj wiek bo inaczej nasikam sobie do buzi !!!!!!!!
#chainsawman
Pobierz debi5s - W cieście były robaki a z kanapek wyleciały muchy i obsiadły moja sąsiadkę ,...
źródło: comment_1673046712EZYiE537qjyFtLxFZqOTmo.jpg
  • 1