Wpis z mikrobloga

Wie ktoś czy na uwr są jakieś problemy ze zmianą trybu studiów z dziennych na zaoczne? Chciałbym zmienić tryb po zdaniu drugiego semestru, więc zaczął bym od początku roku akademickiego. jestem obecnie na pierwszym roku i dojazdy z mojego miejsca zamieszkania do uczelni są tragiczne, jestem z innego miasta a nie mam hajsu żeby wynajmować coś we wrocławiu i żeby dojechać na zajęcia, wychodzę o 5:00 z chaty a wracam prosto z zajęć między 16 a 20 więc jest tragedia XD nawet nie mam czasu żeby dorobić na to żeby wynając coś.

#studiazaoczne #studia #studiadzienne #uwr #wroclaw
  • 5
@bartek-tecza a jakbyś w wakacje popracował za granicą i odłożył na pierwsze czynsze i kaucję a potem znalazl jakieś pół etatu we Wrocławiu żeby się utrzymać? Za zaoczne też będziesz musiał płacić i pracować dojazdy w weekendy mogą być jeszcze trudniejsze niż w tygodniu.
@krave: szczerze mówiąc jest teraz tak cholernie drogo we Wrocławiu żebym na tym półetapu prawdopodobnie wydawał wszystko co zarabiam ( paru znajomych pisało żeby do akademików się dostać i nawet do akademików ich nie przyjeli XD, gdzie one do niedawna puste były ) Obecnie we wrocławiu da sie wynajac mały pokój za 1100/1500 zł wliczajac rachunki, plus cholernie droga żywność. Generalnie to mógłbym tak zrobić ale jest jeden problem, planuje odrazu
@bartek-tecza No chyba, że masz opcję pracy w zawodzie lub około zawodu "u siebie" - wtedy to zupełnie inna sytuacja i faktycznie może to wyjść na plus dla Twojej przyszłej kariery zawodowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakiej decyzji byś nie podjał: powodzenia!