Wpis z mikrobloga

Wleciał pierwszy gniot z Kambodży na kanale Jak To Daleko! W tym odcinku Tomasz Jakimiuk przekracza granicę tajsko-kambodżańską (w tym samym miejscu co ostatnio Machaj) i krąży po Koh Kongu, ale jeszcze bez Gapcia. W kółko narzeka, że Khmerzy chcą go w konia zrobić. A jednocześnie jak katarynka gada że pieniądze leżą na ziemi, bo znalazł banknot 200 rieli i podrobione 100 dolców. Pod koniec zatrzymał się w hotelu z basenem, który chyba dawno temu Gapa pokazywał.
● wpis w skróconej formie dostępny także na Reddicie!
#jaktodaleko #raportzpanstwasrodka #raportzakcji #popaswpieprz
pelt - Wleciał pierwszy gniot z Kambodży na kanale Jak To Daleko! W tym odcinku Tomas...
  • 4
@pelt: Ogladalem Tomka jeszcze w czasach, gdy mial po 100 wyswietlen filmow i 30 subskrypcji kanalu. Wtedy sobie myslalem, ja #!$%@?, taki zajebisty kanal, a tak pokrzywdzony przez algorytm YT. Wtedy te wszystkie "szefowe", "kierowniki", "czarki", ten dialekt z Podlasia tworzyly klimat i wywolywaly usmiech, czasem smiech.
Podziwialem otwartosc Tomka i zastanawialem sie, czy mu juz ktos #!$%@? (poza kadrem) za to, ze wszedzie pcha kamere i gada do tubylcow po
@profumo: Ja kilkukrotnie podchodziłem do Jakimiuka na przestrzeni paru lat i za każdym razem coś mnie od niego odpychało i przestawałem go oglądać. Mi też początkowo wydawał się ciekawą i oryginalną postacią. Jednak dla mnie ten jego specyficzny sposób mówienia, ci "kierownikowie" na dłuższą metę są irytujący. Obecne jest dla mnie nudny, w każdym kraju kółko powtarza to samo itd. A szkoda, bo zanosił się na podróżnika, który przebiłby Patera z