Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 59
8 298 + 203 + 4 + 6 = 8 511

No tego mi brakowało ()
W końcu jakieś nowe #kwadraty doszły do mojej autystycznej kolekcji xD
Styczniowe GF przeciągnięte do #200km, bo SH też daje jakiś śmieszny, wirtualny znaczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Początek z Warszawy. Oczywiście przegapiłem stację i musiałem dokręcić do metra. Zawsze jakieś nowe #squadratinhos
Delikatny wiaterek, stałe minus 2 stopnie, całkiem sucho nie licząc kilku odcinków w polach/lasach. Ostatnie 15 km zaczęło pruszyć. Całkiem przyjemnie na trasie. Chociaż czuję, że mi morda trochę odmarzła xD
Jak na mnie to całkiem nieźle, bo tylko jedna nieprzyjemna akcja na trasie. Gość zaparkował w zatoczce obok ścieżki. Przodem do mnie. Niewiasta jadąca obok niego otworzyła drzwi na pełnej urwie przede mną. Ledwie ominąłem. #!$%@?łem. Miły pan kierowca również ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i przewalony znak na ścieżkę na Białołęce. Zawsze uważałem, że ścieżki to zło ¯(ツ)
Standardowy hot dog z kawą tym razem na Shell, bo na #orlen to nawet szkoda już srać
@luk04330 dzisiaj nie lenia nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowerowyrownik #ruszmirko #gravel #roadplus

Skrypt | Statystyki
StulejmanWielki - 8 298 + 203 + 4 + 6 = 8 511

No tego mi brakowało (。◕‿‿◕。)
W koń...

źródło: comment_1673029187pRDGKjhq25mPeVTeJY1LSa.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@StulejmanWielki: szkoda, a kompletnie nie miałem dziś ani ochoty, ani pomysłu na wypad, no i jak się w końcu zmusiłem, to się okazało, że ledwo 30 minut różnicy było od spotkania przy moście. No nic może jak po łańcuch podjadę :)
  • Odpowiedz