Wpis z mikrobloga

Myśle czy nie przejść 2 raz rdr2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwsze przejście bylo okolo 3 lata temu na ps4 fat, dzis mam series x i rdr2 na płycie i kusi.. Pamietam ze wtedy przeszedlem tylko glowna fabule i malo zadań pobocznych itp Bo byłem ciekawy jak sie to skończy. Teraz chcialbym wycisnac z gry jak najwięcej przejsc wolno i podelektować sie tym , dobry plan mirasy? Jedyne czego sie obawiam to 30 fps, ale czlowiek gral na ps4 ze spadkami do 20 paru i cieszyl sie jak cholera i tak tyle funu ta gra dała :D #xbox #xboxseriesx #xboxone #ps4 #ps5 #rdr2 #reddeadredemption2 #rockstar #gry #konsole
  • 14
@needer: Ja też dwa lata temu ukończyłem tylko głowny wątek i odpuściłem granie. Teraz na PC wróciłem do grania i ograłem wątek do pierwszej zmiany obozu, a teraz korzystam z uroków świata w grze. Wcześniej skupiłem się na głównym wątku i oglądając losowe gameplaye zagrałem znów, jednak teraz szukam ciekawych miejscówek i misji pobocznych. Do 30fps można się przyzwyczaić, ja nie potrafie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@needer 30 fps grało się całą generację i jakoś się żyło.

Ja widze różnice wolę 60fps ale nie zachowujmy się jakby 30 to było coś niegrywalnego.

Oczywiscie oko przyzwyczajone do 60 będzie sie czuło niekomfortowo przez pewien czas od włączenia ale juz po kilkunastu minutach w ogóle się o tym nie myśli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@needer: Powiem jak to wyglądało z mojej perspektywy ponieważ ogrywałem dość niedawno rdr2 na xsx. Jako ktoś kto czuje czuje się niekomfortowo przy graniu poniżej 60 fps tutaj te 30 fps praktycznie mi nie przeszkadzało i nawet dodawało klimatu filmowości do tego leniwego świata
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Maku_15: Z tą filmowością to ludzie nieźle odlatują w tłumaczeniu grania w 30fps ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież to jest przepaść w takim RDR2. Nie warto porzucać zagrania z powodu 30fps, ale nie ma co się oszukiwać, różnica jest wielka, nawet mimo tego motion blura
@needer: Byłem w podobnej sytuacji, ograłem na One S główny wątek, podobało mi się, postanowiłem zagrać jeszcze raz, tym razem na PC w 60FPS i po rozbiciu obozu odechciało mi się grać, jakoś teraz wszystko w tej grze wydaje mi się powolne i drewniane xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beeercik:

Z tą filmowością to ludzie nieźle odlatują w tłumaczeniu grania w 30fps ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ale dokładnie tak jest xd Nie lubię grać powyżej 30 FPS w gry fabularne, a takiego rdr to już w ogóle. Przecież to wygląda jak opera mydlana, a na 30 FPS gra się zupełnie normalnie.

60 FPS + preferuje w sieciowych shooterach czy grach sportowych. I tam faktycznie nie chciałbym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zuchwaly_Pstronk: No wiadomo, co kto lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie rwanie obrazu przy poruszaniu kamerą w bok jest paskudne i psuje cały kunszt graficzny jaki został w tę grę wpakowany. Podobnie podczas jazdy konno kiedy cały świat rwie i jest rozmazany. Przy 60fps wszystko jest płynne i wyraźne przez cały czas.

Gra fabularna to bardziej Life is Strange, gdzie oprócz powolnego spaceru nic się nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beeercik:

No wiadomo, co kto lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No i na tym w sumie można skończyć temat. Tylko nie odrzucałbym z marszu argumentu o filmowości doznania, bo może i część ludzi używa go jako wyświechtany slogan, niemniej są tacy, którzy traktują go zupełnie świadomie i na serio