Wpis z mikrobloga

@GraveDigger: Ja teraz ma urlopie mam mnóstwo czasu, od wczoraj już połowę tego 1go tomu przeczytałem, drugi też już mam. Narazie też jakiś mega wkręcony nie jestem, ale to jedna z ostatnich serii fantasy której nie czytałem. ^

No wyglądają te wydania zajebiście, tylko oczywiście jak to z wydawnictwem mag połowy nie ma.. nic mnie tak nie #!$%@? jak ten mag, najgorsze ścierwo. xD
@Whoresbane: Dziwnie to rozkminiles. Dużo wydawnictw ma wiele świetnie sprzedających się serii a tylko dostępność książek od mag'a jest tragiczna - o to mi chodzi. Książki Harry Potter, ze świata Śródziemia czy Świata lodu i ognia sprzedają się o wiele lepiej a jakoś w życiu nie miałem problemu żeby kupić którąkolwiek książkę tylko zechcialem.
@Nieznajomy_U_Bram: Nie wiem, nawet jeśli to nie tak regularnie jak u maga. Bywa, że dodruku nie ma przez kilka lat - ostatnio musiałem kupić rozjemcę za ponad 100 złotych bo nie ma szans jest dostać a i dodruków narazie nie planują. Przez co zarabiają na tym ludzie prywatnie, a nie wydawnictwom co jest totalnym januszostwem biznesu.

Kiedy tylko chciałem kupić jakąś książkę związana ze Śródziemiem czy westeros nigdy nie miałem problemu
@nazwa_do_ustalenia: weż pod uwagę, że Zysk ma tylko Tolkiena i PLiO, które są koniami pociągowymi, no i ew. Kroniki Amberu. U MAGa ciągle ktoś pyta o dodruki Sandersona, Gaimana, Abercrombiego, Malazana, UW, Artefaktów - siłą rzeczy mają znacznie więcej do dorabiania.