Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie ostatnio nowy telefon, mój poprzedni miał 5 lat. Nigdy nie goniłem za nowinkami technicznymi, większe lepsze itp. i może nawet trochę wygodnie było mi z mniejszymi telefonami.

No ale tym razem spodobał mi się model, który chyba jest zaliczany do takich większych, nie wiem. Ekran 6.6", wymiary to prawie 17cm x 8 cm x 1cm i kurde nie spodziewałem się że to będzie aż takie wielkie xD Do tego kupiłem jeszcze taką fest obudowę typu "rugged" i wogóle teraz mam kobyłę.

Jak to mam teraz nosić xD? Do kieszeni w spodniach może i się mieści ale przy siadaniu, schylaniu, kucaniu wystaje do połowy. Mam se teraz na to kupić jakąś kaburę o ile ich nie wyparło z mody? Czy się przyzwyczaić do noszenia go gdzie indziej po kieszeniach kurtki, bluzy, gdzieś w plecaku przy okazji itp.).

Jak wy sobie radzicie z dużymi telefonami?

#android #telefony #smartphone #pytanie #kiciochpyta
  • 3
@Catmmando: Ja jak przeszedłem na smartphona i niestety przeszedłem na dużego to odkryłem tylko 2 opcje
Albo nie jest ciepło i wychodzę w skórze (kurtce) i we wewnętrznej kieszeni przy cycku mam słuchawę
Albo jest ciepło i nie wyłażę z domu bez saszetki/nerki czy jak to się tam to nazywa
Nigdy żadne inne miejsce mi nie dawało poczucia komfortu i bezpieczeństwa jeżeli chodzi o chowanie słuchawy

A nienawidzę saszetki/nerki ale no
@Catmmando: Normalnie się mieści w kieszeni od spodni a mój ma 163,2 x 73,6 x 8,7 mm. Kup zwykłe etui po prostu, ja mam jakieś silikonowe cienkie przezroczyste i dobrze leży w dłoni telefon pomimo rozmiarów.