Wpis z mikrobloga

@Fritzowski: ragnaroka nie mam ale season passa już tak i w zasadzie dodatki fajne ale in the end to więcej tego samego

Mi się grało przyjemnie, season passa na jakieś promocji dokupiłem ale ile dałem to nie pamiętam (6 dyszek ? Tak mi coś świta)
  • Odpowiedz
@Fritzowski: Dodatki są solidne, bo dodają nowe zupełnie mapy. Jednak w dużej mierze to więcej to samego co w podstawowej wersji gry. Jeśli Ci mało to warto dokupić DLCki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fritzowski: Jak gra nie znudzi Cię gdy przyłączysz do siebie w Anglii 3-4 tereny to możesz SP śmiało brać. Nie czekać do końca gry, tylko przechodzić razem z podstawką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Irlandia to olbrzymi nowy teren i wg mnie bardzo dobry, prawie osobna gra, natomiast Francja jest mniejsza ale historia ciekawsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W Ragnaroka też nie grałem, ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pabick: mam już 3/4 terenów pezejetych i 150h na liczniku. Jedynie co mnie mnie męczy to zbieranie skarbów i artefaktów. I sam nie wiem czy brać :(
  • Odpowiedz
@Fritzowski: Ja zbieram dlatego, że w tym miejscach gdzie są skarby i artefakty są różne historyczne i ciekawe miejsca które warto zwiedzić. Jedynie co mi się nie podobało w Valhalli to te baśniowe światy z mitologii ze snów, dlatego Ragnaroka sobie odpuściłem bo w takim świecie się toczy akcja tego DLC, natomiast te z SP polecam.
  • Odpowiedz