Wpis z mikrobloga

@trzydrzwiowypentaptyk: chłop jeździ #!$%@? z tym na szybie bo mu Ukraińcy pracę zabrali. W Katowicach po przyjściu Ubera, Freenow i Bolta praktycznie nikt nie używa taksówek (no może poza tanim liderem, który nie nalicza stref). A, że w tych przybytkach głównie prowadzą panowie ze wschodu to koleś się #!$%@?, wiem bo z nim jechałem kiedyś jak nie mogłem nic złapać z centrum. Tylko, że w nocy i nie widziałem co ma
wiem bo z nim jechałem kiedyś jak nie mogłem nic złapać z centrum. Tylko, że w nocy i nie widziałem co ma na szybie. Ogólnie duży odklejeniec.


@rakiwo: jechałeś taxą tym autem ze zdjęcia? Co znaczy, że odklejeniec? Mówił coś o Ukraińcach, wojnie, Covidzie?
@NieBendePrasowac: Tak, ja ogólnie lubię podpuszczać taksiarzy czy uberowców, szczególnie jak jestem po 1 czy 2 piwkach. Więc często jak jadę Taxi to delikatnie zahaczam temat o inne sieci jak Uber znając ich ból dupy albo jak jadę Boltem z Polakiem (co zdarza się coraz rzadziej) to mówię "O wreszcie jadę z Polakiem, bo zazwyczaj to nie ma nawet jak porozmawiać". No i oni się wtedy zazwyczaj uruchamiają.

Tego typa spytałem
"O wreszcie jadę z Polakiem, bo zazwyczaj to nie ma nawet jak porozmawiać". No i oni się wtedy zazwyczaj uruchamiają.


@rakiwo: Dobry troll z Ciebie :D

tak pytałem, bo kilka dni temu pod tym zdjęciem była dyskusja, że "każdy ma prawo upamiętniać wydarzenia historyczne, ukrofile nawet chcą zabronić mówienia o Wołyniu". Czułem, że ten kierowca to pewnie taki odklejony Janusz
@rakiwo: No generalnie facet się dużo nie pomylił. W Warszawie na Uberze/Bolcie jeździ już taki szrot na kółkach, że do końca trasy modlisz się do belzebuba, żeby samochód cie dowiózł nie rozpadając się na wszystkie strony. Dochodzą jeszcze #!$%@? kierowcy i Gruzini, którzy wiecznie coś agresywnie mamrotają pod nosem, a jak staną na światłach koło innego uberowca, to opuszczają szybę i się wyzywają. O przestrzeganiu przepisów PoRD w ogóle nie wspomnę...