Wpis z mikrobloga

Im dalej tym gorzej. Taka prawda. Przyszłość nic dobrego nam nie przyniesie. Światu zresztą też. Nie chcę przyszłości, i tak nic dobrego nie wniesie do mojego życia. Ciągle to samo, ciągle rozczarowania, przykrości, problemy, pragnienia nie do spełnienia. Ciągle negatywne informacje z otoczenia. Ile można. Dosyć tego. Gdybym miał swoje 12 mln to bym kupił wyspę gdzieś daleko na oceanie pacyficznym, uniezależnił ją od świata zewnętrznego i tyle. Nic by nie obchodziło mnie. Odciąć się od tego świata gównianego zaplutego.

A tak muszę tu tkwić w tym piekle i się męczyć do usranej śmierci. I tak to życie nie ma żadnej wartości to chociażby w spokoju sobie je przewegetować. Ale nie, masz się męczyć przegrywie, masz być współczesnym męczennikiem..Tfu. Jak ktoś niżej wspomniał nawet obserwacja boli, obserwacja tego gówna za oknem i sp0łeczeństwa. Tak samo pragnienia. Życie powoduje pragnienia. Widzisz jak mają inni i co mają inni. I też tak chcesz. Tak to działa. A nam nigdy nie będzie dane, nigdy. Its over. Wbijcie to sobie do głowy i powtarzajcie n0rmictwu jak zacznie się do was pruć. JESTEŚMY WSPÓŁCZESNYMI MĘCZENNIKAMI, A TEN ŚWIAT JEST PIEKŁEM. Dziękuję za uwagę.
#przegryw #samotnosc
Van-der-Ledre - Im dalej tym gorzej. Taka prawda. Przyszłość nic dobrego nam nie przy...

źródło: comment_1672886064NEPSiHQT8NUvBslDBNdOIJ.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz