Wpis z mikrobloga

@The_Rainman: Kurczę, ale ceny i terminy, musi być naprawdę dobra. Dzięki za polecenie, ale czekam na dalsze propozycje, potrzebuję kogoś znacznie szybciej i chyba nie musi być az tak wybitny (wystarczy dobry), bo docelowo uderzam zdecydowanie w terapię.
@wieprzowina: Piotr Joachimiak. W moim odczuciu najlepszy psychiatra, z jakim miałem do czynienia. Cierpliwy, kontaktowy (umożliwia kontakt nawet poza konsultacjami w razie wątpliwości z leczeniem) Minusem jest jedynie to, że nawet prywatnie trzeba często czekać miesiąc na wizytę.
@voliereen: widzę właśnie, będzie ciężko ( ͡° ʖ̯ ͡°) zbieram sie od kilku lat i dopiero teraz jestem gotowa zgłosić się po pomoc, najgorzej że mam załamanie i musze wybrać kogoś na już, jest kilku z oczekiwaniem do tygodnia ale to nastawiam się na przepisywacza recept bez głębszego wywiadu. A kurczę nie chce się wpieprzyć w leki.
@wieprzowina: Z psychiatrami niestety jest różnie. Większość ma dość "mechaniczne" nastawienie i już ci wciskają ssri na pierwszej konsultacji bez głębszego wywiadu. Moja pierwsza psychiatra doprowadziła mnie do nasilenia lęków i całkowitego pozbawienia libido przez jej receptę. Ktoś wybrany na szybko i byle jaki może jedynie zaszkodzić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wieprzowina: mogę tylko powiedzieć żeby unikać psychiatry w medpolonii, całkiem ok była jakaś w galerii sucholeskiej, nazwisko jakoś na F, na pierwszej wizycie zrobiła mi porządny wywiad, ale zrezygnowałam z farmaterapii bo irytowały mnie efekty uboczne
Chodziłam na terapię w nurcie behawioralno poznawczym do Bendowskiej, tylko przyjmuje na Starołęce, a teraz ma terminy na kilka miesięcy zaklepane.. Nie polecam na NFZ placówki na ul. Litewskiej koło parku solackiego.