Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Seishin: Nie żebym cię straszył ale... zaoczne wezwanie, zaoczne skazanie, ena, lot wstydu, pierdzenie w pasiaki i kompania karna. Tak to czuje XD

@Jofiel:

Tak tak, żeby złapać typa na 3 miesiące będą mnie międzynarodowo gonić, weź ty się typie zastanów. Oni nie potrafią marzy @orlen_lite ogarnąć a mają się w międzynarodówkę bawić xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Seishin: Poza tym, u nas można całą rodzinę zastrzelić i zapaść się pod ziemie bez śladu ¯(ツ)

@TheDrolix:

I tak podejrzewam że skala niestawienia się i ewentualnych protestów, odwołań, będzie tak duża że będą łapać tylko głupich którzy sami przyjdą z paszportem w zębach odbębnić służbę ku czci ojczyzny xd
Tak tak, żeby złapać typa na 3 miesiące


Nie zrozum mnie źle ale tak właśnie działają organy państwa: @Seishin będzie ścigany za "głupotę" dla zasady. W taki wypadku przeciwko zwykłemu obywatelowi staną na wysokości zadania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tak tak, żeby złapać typa na 3 miesiące


Nie zrozum mnie źle ale tak właśnie działają organy państwa: @Seishin będzie ścigany za "głupotę" dla zasady. W taki wypadku przeciwko zwykłemu obywatelowi staną na wysokości zadania.

@Jofiel:

1. #!$%@? a nie na wysokości zadania, migac się od tych ćwiczeń Podejrzewam że będą setki jak nie tysiące, pamiętajmy że oni mówili o wezwaniu ponad 200 000 osób
2. Jestem wymeldowany w Polsce, od