Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaka jest szansa, ze poczuję coś do dziewczyny, skoro od kilku miesięcy ze sobą kręcimy a ja nadal nic do niej nie czuję?
Poznałem ją przypadkowo i od razu złapaliśmy fajny kontakt. Mamy różne zainteresowania, ale mimo to potrafimy super zorganizowac sobie wspólny czas i zawsze gdy się widzimy jest idealnie.
Ogólnie gdy ją poznałem byłem prawie świeżo po bolesnej dla mnie relacji i nie chciałem się z tym wszystkim spieszyc i tak naprawdę z niczym się nie śpieszymy, wszystko idzie w swoim tempie, ale dręczy mnie to, że kompletnie nic do niej nie czuję po tych kilku miesiacach. Zależy mi na niej bardzo, jest dla mnie ważna i uwielbiam spędzac z nią czas i ciesze się na każde spotkanie. Wiem, że ona za ten czas zdążyła do mnie już coś poczuć, a ja mimo starań nadal nic.
Nie wiem skąd ten hamulec u mnie, nigdy nie miałem tak zeby kręcić z kimś parę miesięcy i nie złapać kompletnie żadnych uczuć, a tym bardziej, że ona bardzo mi się podoba i jest super dziewczyną.
To normalne i dac sobie jeszcze czasu czy powinienem się nad sobą grubo zastanowić?( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zwiazki #pytanie #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b572eb3aff44a0fb1a7c7b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania jest taks teoria gdzie zamochiwanie się z motylkami nie jest za każdym razem możliwe, tak po prostu. Inna kwestia to czy nie masz zbyt romantycznej-filmowej wizji związku, nigdzie nie jest powiedziane po jakim czasie co masz poczuć, ale rozumiem obawy w chwili gdy ona może takie wyznanie złożyć.

To jest trochę na zasadzie czy akceptujesz inną formę zakochania niż taka szalona, młodzieńcza. Jakby się zastanowić jak zaczynały się małżeństwa naszych rodziców
@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy Ci na niej, lubisz spędzać z nią czas, podoba Ci się (to wszystko, to już są jakieś uczucia), ale twierdzisz, że nic do niej nie czujesz? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dziwne...

Po prostu przemyśl to sobie i się zdecyduj - czy macie tyle wspólnego aby założyć rodzinę, czy będziecie razem szczęśliwi, czy też jednak nie. Czy znajdziesz w przyszłości kogoś lepszego niż ona? Czy w
OP: @Reginleif: Może tak jak wyżej napisali- może nie zdążyłem do końca przepracować tematu z poprzednią relacją, bo nawet dalej nie potrafię o tym rozmawiać i się w tym temacie otworzyć przed tą dziewczyną, a od tamtego czasu (czyli już parę miesięcy) trzyma mnie obniżony nastrój i miewam gorsze chwile... Czuję się strasznie źle z tym wszystkim, bo dużo się przytulamy, dużo okazujemy sobie czułości i nawet ją pocałowałem mając
@AnonimoweMirkoWyznania: moim zdaniem @gzymspiwniczny ma tu rację i tyle. Może wmówiłeś sobie jakieś filmowe czy książkowe wyobrażenia o uczuciach, a to wcale nie musi wyglądać tak jak sobie wyobraziłeś, aby być szczęśliwym. Jeśli to dobra dziewczyna, nie rezygnuj z niej przez te wyobrażenia, po prostu przemyśl własną postawę.

Nie ma "tej jedynej" - to romantyczny mit, na świecie jest nie jedna, ale większa liczba osób, z którymi byłbyś w stanie stworzyć
CharyzmatycznaAnia: Doskonale Cię rozumiem, przechodzę to samo aktualnie. U mnie leci 9 miesiąc nawet. Niby wszystko jest tak jak trzeba. Podoba mi się, lubię ją, fajnie mi się z nią spędza czas, jest pożądanie i świetny seks ale nie potrafię w sobie wykrzesać tych uczuć, które powinny się pojawić. Ja osobiście wierzę w miłość i wiem, że to nie to. Na razie po prostu jest jak jest. Nie okłamuję jej i