Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #randkujzwykopem #logikaniebieskichpaskow

Sprawa wygląda tak:
Lvl 21, wygląd bez szału ale tragedii nie ma, charakter to wycofany normik

Pracuje w Holandii, cudem dostałem zajebistą robotę i nie mogę się doszukać w niej minusów (poza pewnymi stałymi dla branży).

Na czym polega problem - nie mam baby, a chciałbym mieć, bo im dłużej jestem sam (już trzeci rok), tym bardziej się okna do mnie uśmiechają i proponują żebym wpadł. Problem jest taki, że nie mam jak je poznać bo nie mam czasu dla siebie, więc dla kobiety tym bardziej nie będę miał oprócz bycia dostępnym online 24/7 (dlatego w obecnej sytuacji z jednej strony nie za bardzo chciałbym mieć dziewczynę żeby nie robić jej przykrości i po prostu być nieobecnym a z drugiej sami wiecie).
Nie mam czasu, bo stwierdziłem, że skoro i tak nic konkretnego w życiu nie robię, to przynajmniej się dorobię jakiejś konkretnej kasy, więc pracuje po 15h na dzień odkładając po 3.5k€ z wypłaty, (matematykę pozostawiam Wam). Pracuje już pół roku, planuje pracować jeszcze rok i potem iść na studia za granicą, na które planowałem iść ale nie było mnie stać na utrzymanie. W zasadzie to ostatnia szansa na znalezienie partnerki, potem będzie już tylko gorzej.

Jakieś pomysły co robić, co w życiu zmienić? Może jakiś komentarz albo zdesperowana Mirabelka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b538663aff44a0fb1a73d4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 4