Wpis z mikrobloga

@filip_z_konopielki: Próba wciągnięcia nas w konflikt, Brak szacunku, narastający kult bandery, czołowi politycy ukraińscy wypisują bzdety i kłamstwa wołyńskie i p0lska udaję, nic się nie dzieje, a do tego ukra1nki w p0lsce są bardzo leniwymi pracownikami np. na kasach w biedronce.
  • Odpowiedz
@Cechini_Mistrz: We Wrocławiu jeszcze nie widziałem ukrainki na kasie w biedronce a kasjerzy jak byli leniwi tak są. Też bym się obijał w tak #!$%@? miejscu. Wiele z twoich argumentów można było usłyszeć o polakach w UK podczas WWII
  • Odpowiedz
@camazo877: No i co z tego? Masz styczność z ukraińcami czy kisisz dupe przed kompem sam w czterech ścianach? Ja miałem w pracy i tych co na ulicy spotkałem: roszczeniowi, fałszywi, zazdrośni i historia pokazuję też, że nieludzcy.
  • Odpowiedz
Pozatym gdyby nie p0lska to ukraina dawno by straciła połowę swojego państwa, ale my jesteśmy habem i to przez nasz kraj dostarczane jest do nich uzbrojenie? Teraz odbiegając od zwykłych ludzi spotkanych gdzieś randomowo, nie udało się komikowi manletowi wciągnać nas w wojne to w odwecie ustawił wołyńskiego banderowca i kłamce Andrij Melnyka na stanowisko wiceministra spraw zagranicznych i taka jest cała polityka ukraińska, kult zakolaka bandery.
  • Odpowiedz
Ale wykopki zgodnie z narracją pisowską "pomagamy bo my będziemy następni, a w ogóle to zróbmy pobór dla młodych i niech idą walczyć na terenie ukrainy bo inaczej będziemy walczyć na terenie p0lski" Powiedział mirek programista na Hawajach, Karyna wychowująca samotnie bombelka, stara baba którą chłop zostawił, p0lki witaminki i Janusze blisko emerytury lub na emeryturze, czyli większość narodu.
  • Odpowiedz
Przed wojną był jakiś spór z ukrainą, nie chcieli się zgodzić na transport czegoś na terenie ich kraju, a dziś gdy są krajem zaatakowanym przez rosję traktują nas z buta i jak parobka, strach pomyśleć jak będziemy przez nich traktowani gdy ta wojna się szczęśliwie skończy.
  • Odpowiedz