Wpis z mikrobloga

@Dominik99987: wiadomo klasyk, najlepszy jest tam tekst małeckiego:

hehehe ty #!$%@? pedale #!$%@?


edit: no i zawsze warto wspomnieć, że typ, który przydymił to były strongman, aleksander gruszka ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę, że małecki by chyba tego pojedynku nie wygrał, ale starał się przestraszyć przynajmniej. gruszka mógł natomiast kulturalniej powiedzieć. dyskusja z nim w tym filmie w komentarzach jest w kategorii "złoto", polecam.
  • Odpowiedz
  • 11
@inrzynier dobrze mu powiedział, są ludzie co dźwigają 2x większe klamoty jak małecki i jakiś nie drą mordy. Nie mam nic do wydawania z siebie dźwięków i intensywnego trenowania, ale małecki z tymi swoimi teatralnymi okrzykami przesadza i jakby mi ktoś tak darł #!$%@? na siłowni to też by mnie #!$%@?ło, a jestem bardzo wyrozumiałym człowiekiem.
  • Odpowiedz
@inrzynier ale gościu na publicznej siłowni zachowuje się jak burak i jeszcze go prosić miał? Dobrze powiedział, jakby ktoś na ławce w parku konia walił to też do niego trzeba mówić "przepraszam, czy mógłby pan zaprzestać publicznej masturbacji?" żeby przypadkiem nie dymić za mocno? Są jakieś normy które trzeba przestrzegać wśród ludzi, jak ktoś się nie umie zachować to inni też nie będą się zachowywać w stosunku do niego.
  • Odpowiedz
@krucjan: no są takie normy mordo, co ty jesteś jakiś aspołeczny? dokładnie jest jak mówisz - inaczej się odezwiesz do publicznego onanisty a inaczej do karła drącego #!$%@?ę na siłowni. inaczej to już zacznijmy się zachowywać jak poniższym filmiku, co by czasami ktoś nie pomyślał, że jestem #!$%@? mięczakiem!
inrzynier - @krucjan: no są takie normy mordo, co ty jesteś jakiś aspołeczny? dokładn...
  • Odpowiedz
@inrzynier nie no darcie w publicznym miejscu wśród ludzi #!$%@? jest jaknajbardziej normalne, normalnie absurd, że ktoś się zdenerwował, prawie jak na twoim śmiesznym filmiku xD

Jakbym w sklepie zgrzewki wody do wózka ładował i bym darł #!$%@?ę przy tym na cały sklep to też by ktoś przesadził jakby powiedział do mnie "zamknij mordę debiulu"? Przecież mógłby grzecznej, skąd miałem wiedzieć, że nie wypada się tak zachowywać, zgrzewki były ciężkie a darcie
  • Odpowiedz
nie no darcie w publicznym miejscu wśród ludzi #!$%@? jest jaknajbardziej normalne, normalnie absurd, że ktoś się zdenerwował, prawie jak na twoim śmiesznym filmiku xD


@krucjan: ale ja uważam, że trzeba zwrócić uwagę, ale nie jak totalny troglodyta "#!$%@? zamknij ten ryj" XD
  • Odpowiedz
wiadomo klasyk, najlepszy jest tam tekst małeckiego:

hehehe ty #!$%@? pedale #!$%@?


@inrzynier Musiałem się chwilę zastanowić, o którego Małeckiego ci chodzi, bo Patryk z czasów gry w Ekstraklasie też słynął z podobnych tekstów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz