Wpis z mikrobloga

#przepraszampantakzyje wraca na salony, tym razem z Bułgarii. Chciałem sprawdzić jak tam sytuacja na ich rynku i jest raczej kiepsko. Za tę ruderę 30 k ojro, czyli jakieś 140 tys. zł., aczkolwiek zdarzają się podobne rudery za połowę tej ceny. Region niby nadmorski, ale to i tak jakieś 70 km do Warny, albo 50 do morza w ogóle.

Link do oferty: https://www.olx.bg/d/ad/kascha-v-varna-oblast-gr-dalgopol-CID368-ID91VBN.html

Gdyby ktoś tam chciał poszukać #ciotn to służę linkiem: https://www.olx.bg/d/ad/kascha-v-varna-oblast-gr-dalgopol-CID368-ID91VBN.html Ustawiony region Warny. Jest generalnie dramat, a trzeba też brać pod uwagę fatalny stan budownictwa w tym kraju, gdzie fuszerki to norma. Jeszcze parę lat temu można było tam znaleźć nieruchomości w niezłym stanie za grosze. Dzisiaj ceny jak w Polsce.

#nieruchomosci #bulgaria #ciekawostki
pogop - #przepraszampantakzyje wraca na salony, tym razem z Bułgarii. Chciałem sprawd...

źródło: comment_1672818824U5llFKTwkRbd0aUsKutaqs.jpg

Pobierz
  • 4
@odysjestem: W sumie to dlaczego lepiej Sofia niż np. Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski na wynajem dla turystów lub na wakacje? Generalnie Warna to mafia, a Sofia to wojskowi. Jeśli będziesz miał mieszkanie na tym osiedlu co oni (a dobre osiedla to oni), a nie będziesz wojskowym to będziesz miał poważne problemy, a sąd nic nie wskóra. Historia prawdziwa kolegi Bułgara, ale to po prostu realia biznesu i życia w Sofii.
@djtartini1: Mam porównanie jak się mieszka w Sofii a jak w Słonecznym Brzegu.
Jeśli mówimy o tym, żeby tam mieszkać, a nie pomieszkiwać na wakacje oczywiście.

W Sofii mieszkałem może kilometr od Akademii Wojennej - czysto, bezpiecznie i żadnych problemów przez długi czas.

Ponadto jeśli chodzi o Wojskowych w Sofii, to trzeba pamiętać, że ! CSKA zawsze #!$%@? będzie
W Sofii mieszkałem może kilometr od Akademii Wojennej - czysto, bezpiecznie i żadnych problemów przez długi czas.


@odysjestem: To prawda, że w Sofii jest bezpiecznie, no ale nie do końca chodziło mi o to, że zołnierze na ulicy będą kogoś bić zwłaszcza pracownika z zagranicy. Natomiast posiadanie jakiegokolwiek majątku czy firmy, która zwróci uwagę w Sofii wojskowych spod znaku deep state rządzących tym państwem jest niebezpieczne. Ten mój kolega dostał nauczkę,