Wpis z mikrobloga

nigdy nie zrozumiem tego rasizmu i wklejania tego contentu xD ciul,że równie dobrze biały może zostawić biała, albo czarny czarna xd, ale tego się nie zauważa xd

dlaczego jedziecie po tej kobiecie a nie po nim? On przeciez ja zostawil sama z dzieckiem. Co zlego w tym ze probuje teraz znalezc szczescie? Ma zostac sama do konca zycia?


@Chariot:
@TrisssMerigold: No rzeczywiście nie rozumiesz. Nie rozumiesz, że to kobieta wybiera
@Jah00: XD ale biali mezczyzni tez bardzo czesto wybieraja Azjatki. Ba. Ze wszystkich mieszanych polaczen, to wlasnie bialy mezczyzna + azjatycka kobieta sa najczestszym. Tylko ze mezczyzn nikt nie wyzwie od k*rew, ale kobiety juz obrywaja za zwiazek z obcokrajowcem.
Podchodzisz zbyt emocjonalnie do tematu. Polacy tez (zwlaszcza tu na wykopie) duzo mowia o "znalezieniu Ukrainki" i nie ma w tym nic zlego. Chyba ze stosujesz podwojne standardy to troche slabo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chariot: no po murzynach jedzie się cały czas. To żadna tajemnica, że ciąża to spory procent szansy, że Czarny Pan się teleportuje. Ale jakoś kobietom to nie przeszkadza, mówią, że to tylko takie głupie gadanie... do momentu aż się okazuje, że to jednak nie jest głupie gadanie i wszędzie schemat jest identyczny xD
Po drugie - zobacz jak się uaktywnili obrońcy murzynów. Nawet statystyki i suche fakty im nie wystarczą. Murzyn
@Qraape: no tak, bo problem jest oczywiscie w kobiecie, ktora zaufala komus, a nie we facecie, ktory ja zostawil sama z dzieckiem xD
Pewnie jestes tym typem osoby co gdy ktos zostanie okradziony, pierwsze co robisz to rzucasz sie do gardla osoby okradzonej wyzywajac ja, zamiast skupic sie na osobie ktora ukradla.
Ze wszystkich mieszanych polaczen, to wlasnie bialy mezczyzna + azjatycka kobieta sa najczestszym.


@Chariot: Potrzebne źródło. No ja chyba wiem co ja bym wolał, ale nie jestem w stanie znaleźć Polki, więc najbliższe kulturowo są Ukrainki.

Chyba ze stosujesz podwojne standardy to troche slabo.


@Chariot: Oczywiście, ze stosuję podwójne standardy. Bo kobieta i mężczyzna to zupełnie co innego i zupełnie inne strategie reprodukcyjne. Mężczyźni wybierają kobiety z innych kultur bo
@Jah00: XDDDDDDDDD
No to konczymy dyskusje w tym momencie. Jestes typowym osobnikiem ktory widzi tylko jedna strone i wszystkiemu winne sa oczywiscie kobiety. A najchetniej to bys pewnie przywrocil czasy kiedy kobiety byly wlasnoscia mezczyzny. Na szczescie tacy jak ty zawsze gnija w samotnosci. Tfu
@Chariot: Nonsens. Kobiety nie są wszystkiemu winne, ale są winne akurat tej sytuacji o której mówimy. Kobieta jest strażniczką i to tylko ona decyduje kogo wpuści między nogi. Gdyby kobiety wzięły odpowiedzialność tylko za tą jedną rzecz to dzisiejszy świat byłby zupełnie inny. Ale kobiety za nic nigdy nie chcą brać odpowiedzialności tylko kończą dyskusję.

I kobiety są własnością mężczyzny kiedy same się mężczyźnie oddają. To jest właśnie powód wiązania się
@Jah00: Teraz kobiety nie chca byc juz tak zalezne od wszystkich zasobow mezczyzny i maja swoje pieniadze, swoje pasje, robia studia, kariere. To ze kiedys trzymano kobiety pod kloszem, nie znaczy ze teraz tez tak jest i powinno byc. Maja przede wszystkim wybor. Te co chca byc utrzymankami i housewives nimi zostaja, ale nie kazda chce tak zyc.

Ale dla mezczyzn patriarchat wcale nie jest lepszy - standardy ktore mezczyzni musza
ale nie kazda chce tak zyc.


@Chariot: Myślę że każda chce, tylko niektóre do tego wniosku dochodzą trochę za późno, po 30. roku życia. Wcześniej społeczeństwo miesza im w głowie i wydaje im się, że kariera, pieniądze, pasje to droga do szczęścia. Ale potem często okazuje się, że nie.

Ale dla mezczyzn patriarchat wcale nie jest lepszy


@Chariot: Oczywiście, że jest lepszy, bo standardy i presja będą zawsze, ale to
no tak, bo problem jest oczywiscie w kobiecie, ktora zaufala komus, a nie we facecie, ktory ja zostawil sama z dzieckiem xD


@Chariot:

Zakładamy teraz, że mówimy o osobie, która jest już możliwie rozwinięta intelektualnie.

Dzwonią teraz do twojego męża i robią go metodą podobną do "na wnuczka" na 300 000 PLN, albo wpuszcza do domu cyganki, które wynoszą wam wszystkie kosztowności. Oczywiście, że ostatecznie winny jest oszust, ale w pewnym
@inozytol: Idąc Twoją logiką, Polacy to złodzieje bo jest dużo Polaków którzy kradną. Chyba nie musze tlumaczyc jak blednie logiczne jest myslenie, zeby generalizowac tak gigantyczna grupe ludzi. Ty teraz przytaczasz przyklad jakiegos scammera. To ze na wykopie poczytales pare historyjek i myslisz teraz ze kazdy taki jest, nie oznacza ze nie ma duzo szczesliwych rodzin ktore sa czarnoskore. Mniej wykopu, wiecej trawy.
Idąc Twoją logiką,


@Chariot:

No nie, pomieszałaś wszystko XDD Wyjaśnię ci to, na spokojnie.

Polacy to złodzieje bo jest dużo Polaków którzy kradną.


Masz urojenia. Ni takiego nie wynika to z "mojej" logiki.

Idąc moją logiką, to nie miałbym pretensji do niemców, którzy w latach 90' uważali na Polaków, bo działało tam wiele złodziei z Polski. (czyli "profilowaliby" XD )

To ze na wykopie poczytales pare historyjek


Ja to już mam