Wpis z mikrobloga

@Cenwargh: Tak samo, na ostatnim portalu, rzutem na taśmę... Elderslayers też mi trochę problemu sprawił, bo kijowe mody brałem na 80%+. Dwie spalone próby zajęło mi zrozumienie, że mod na zwiększonego speeda jest dla mnie niewykonalny xD
@Bodhistawa: jedna postać, poison srs wszystko zrobił. A ile zajęło, no gram od początku ligi codziennie średnio po 5h, ale nie skupiałem się na czelendżach w pierwszych tygodniach.Tydzień temu miałem jakoś 20/40.

Też nie patrzę za bardzo na challenge na początku ligi, same się robią, ja tylko kaskę farmię, ale znajomki już przestały grać, a samemu się nie chce, to wykorzystałem resztki motywacji na speedruna, żeby potem nie żałować, że nie
@pavlovs_dog: Trochę nie mój styl, ale idzie się przyzwyczaić. Wkurza, że nie robisz dmgu od razu, tylko summonujesz te czaszki no i chwilę musisz poczekać, zanim zrobią robotę. Ten sam problem co z popcorn srs, arachnophobia allstars, albo jak grałeś kiedyś może, pizzablast totems. Taki no "delayed" dmg. Nie jest to na pewno top mapper, ale wystarczająco szybki na moje potrzeby. :D