Wpis z mikrobloga

Patrzcie mam nick PiSowski i śmiem się wypowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiecie co mnie denerwuje w tej całej narracji? Że ktoś pierwszy raz od dawna realnie podjął dobre decyzje dla spółki którą zarządza, a polaczki od razu gościa obsmarowały gównem...

**Bo w Polsce jak masz chu*ową decyzję do podjęcia, to trzeba ją podjąć tak żeby PR'owo wyszło na końcu i tak #!$%@?, ale żeby na jeden dzień było do czego bić brawa, a jeszcze żeby starty przy tym maksymalne wygenerować dla spółki którą się zarządza....wtedy dla Polaka jest najlepiej zarządzana firma....**

Ale jak ktoś pomyśli raz żeby firmy nie zadłużać niepotrzebnie bo i tak wyjdzie to tak, że za miesiąc i tak wszystkim dupa wybuchnie. Bo jak to, cena spadła, a potem olaboga znowu drożej...wiec PR'owo profitu nie będzie
A przez to, że w tym okresie zostanie nabrane #!$%@? ilość kontraktów na dostawy paliwa, tak żeby potem Orlen ponosił koszty podniesienia vatu, a nie klient to chu*owo bo przecież Grażynka z Januszkiem nie zaoszczędzili 100pln, a mogli zaoszczędzić....
a za rok też było by się do czego #!$%@?ć że nieudacznik i złamas bo patrzcie jak straty firma przynosi bo zewnętrzne firmy miały cały okazję zakontraktować się na cały rok do przodu na dostawy taniej, a polaczek płaci więcej...i firma ani nie ma zysków a Polak i tak płacił więcej złodzieje....

#!$%@? intelektualiści zarządzania....elita dosłownie....

#orlen #paliwa #energetyka #gielda #szokicenowe #niewiemjaktootagowac
Pobierz PoteznyPiSowskiInwestor - Patrzcie mam nick PiSowski i śmiem się wypowiedzieć ( ͡° ͜ʖ...
źródło: comment_1672778143iQK6FuCeD3S6W6hKqol5ux.jpg
  • 21