Wpis z mikrobloga

Czy komuś w ogóle znana jest szerzej postać Sylwestra Latkowskiego? To od jego filmu zaczęła się ta cała afera z Zatoką Sztuki. Pamiętam, że jak to wychodziło, to mignął mi na youtubie filmik Sumilińskiego, który - według jego słów - stworzył Latkowskiego, jako dziennikarza. Filmiku już nie ma, został usunięty, ale można sobie poczytać w internetach
https://wpolityce.pl/kultura/198528-wojciech-sumlinski-o-przeszlosci-kryminalnej-sylwestra-latkowskiego-fragment-ksiazki-afery-iii-rp
M.in. to, że Latkowski siedział w więzieniu w Gdyni. Kto wie, ile z tego wszystkiego, to nie jest wykorzystywanie swoich wpływów, żeby zniszczyć tych, którzy stanęli kiedyś na drodze Latkowskiego w jego "poprzednim" życiu. Dla przeciwwagi - sam Sumiliński to też skompromitowany typ, który uciekał się do kłamstw. A Krystek niewinny na pewno nie był. Także nie wchodzę tutaj w rolę adwokata diabła, ale po prostu nikomu tutaj nie można ufać.

#iwonawieczorek
  • 8
@KeyserSoze87: Postac Sylwestra jest mi akurat dobrze znana. Poczawszy od tego, ze w sumie wypromowal Peje przez Blokersow, po dobra ksiazke o uprowadzeniu Olewnika( razem z Pytlakowskim).
Po drodze zajmowal sie sprawa Blidy (ksiazka plus film) i smiercia Marka Papaly (tez ksiazka i film) Ogolnie kontrowersyjna postac, ma pare ciekawych ksiazek do ktorych mozna tez zaliczyc Przykrywkowcow. Troche dziwne sa jego polityczne tory bo lawirowal miedzy Pisem a reszta sceny politycznej.
@KeyserSoze87: dawaj foto Kindy z Patrykiem, swoim... nie wiem kim. Dawaj fote Patryka z z Kindą, swoją daleką ciotką. Nawet Petru ma fotke z kochanką a jest mniej znany od Wieczorków. A już serio. Teoria ciekawa, ale nie.