Wpis z mikrobloga

@Horkheimer: Niby heheszki, ale czasami można zobaczyć drogą furę na ukraińskich blachach. Nic w tym dziwnego, kilka czy kilkanaście procent ich społeczeństwa to obrzydliwie bogaci oligarchowie. Czy to znaczy że mamy nie pomagać militarnie i humanitarnie? Nie. A czy to znaczy że mamy zapomnieć o sprawie UPA? Też nie.
@UlicznyPoeta: Wytłumacz to freethinkerom z grup nacjonalistycznych typu "TYLKO POLSCY POLACY W UK". Niektórym się wydaje, ze uchodźcy wojenni to tylko wychudzone, zabiedzone kobiety w potarganych włosach, brudnych ubraniach, wiecznie płaczące i rozdzierające szaty z rozpaczy. xD Pamiętam ten ból dupy, jak ktoś zauważył, że w weekend majowy Ukraińcy sobie ... (uwaga) grillowali xD Zamiast - nie wiem - płakać, nosić żałobę? Beka z takich
@Horkheimer: Mam takich u siebie, ciekawa zależność to że oni sami są emigrantami, tyle że zarobkowymi XD zawsze przywołuje wtedy sytuacje z lutego i marca, gdzie pomagałem tym najbiedniejszym. Ale niektórzy Ukraińcy czasami mogliby zachowywać się bardziej stosownie, chociaż jestem pewien że w razie sytuacji analogicznej nasi za granicami zachowywaliby się tak samo xD