Wpis z mikrobloga

Chociaż dodatkowe punkty na uczelniach dla kobiet to mizoandria i kult Tzipy to niestety akcje typu "Kobiece Czwartki- wstęp tylko dla kobiet", "Taxi dla kobiet", "Przestrzeń wolna od mężczyzn" pozwalają różowym paskom poczuć chwilę wytchnienia spod natłoku spermiarzy.
Sam nie cierpię feministek i tego całego feminocentryzmu, ale przeciętny samotny mężczyzna wyśmiewając spermiarzy w internecie widzi tylko czubek góry lodowej i nie widzi jakie spermiarstwo rozgrywa się offline.

600 wiadomości na portalach randkowych jest uważane za easy mode i jako przykład czegoś w czym kobiety mają łatwiej
Ale poza internetem spermiarze niestrudzenie również próbują swoich sił i przeciętna kobieta może dostawać #!$%@? od natłoku niechcianej atencji i cringowych zalotów różnych niezrównoważonych typków.

Mam znajome co lubią tańczyć w klubach i wychodzą tylko do gejowskich, bo tam jest kultura, a do zwykłych nie chodzą, bo mają dosyć ciągle powtarzających się sytuacji jak pijane ryśki zachodzą je od tyłu i znienacka próbują zaczynać z nimi tańczyć ocierając się z zaskoczenia swoim kroczem o jej dupę, że niby taki taniec biodrami. One wcale nie mają z lewactwem nic wspólnego, ale teraz już chodzą tylko do klubów #lgbt bo tam mają spokój i czuję się bezpieczniej xD

Wiele kobiet w przestrzeni publicznej zakłada słuchawki na uszy nawet gdy nic nie słuchają by sprawiać wrażenie bardziej niedostępnych i zniechęcać bolców chcących "zagadać".

Mam koleżanki i ile one użerają się ze spermiarzami to głowa mała xD
Nieraz miałem sytuacje, gdy koleżanka dzwoni do mnie udając że niby jestem jej chłopakiem, bo jakiś typ do niej podbija i nie daje się spławić. Czasem jeszcze ustawiają video rozmowę żeby typa w razie czego nagrać i łatwiej go było zidentyfikować jakby coś #!$%@?ł. Ostatnia sytuacja zepsuł się tramwaj, pasażerowie wysiadają i już jakiś bolec do niej zagaduje, ona mówi, że się spieszy, bo ma blisko do domu, a ten za nią idzie i mówi, że ją odprowadzi, ostatecznie skończyło się tak, że typ za nią łaził i nie dawał się przegonić, więc zamówiła taksówkę mimo że miała blisko, ale bała się, że typ idąc za nią zobaczy gdzie mieszka i będzie próbował jej się wprosić.

Dla niebieskich pasków też jest czasem niebezpiecznie jak jadą nocnym autobusem z pijanymi sebkami, ale nie mają problemów z dziwnymi typami, gdy w środku dnia o 15:02 wyjdą na zakupy do biedronki.

Oczywiście większość spermiarzy jest mocna tylko w internecie.... ale niestety część tak jak nie ma hamulców by wysyłać #!$%@? ze swojego facebooka gdzie mają publiczny profil z imieniem, nazwiskiem i oznaczoną rodziną na profilu... tak samo nie mają wstydu by w środku dnia na ulicy nie zachowywać się równie #!$%@?.

Tak samo jak na Tinderze nie siedzą marsjanki tylko zwykłe kobiety, które mijacie na ulicach tak samo podobnie mijacie codziennie chłopów typu "przegiolem co?:)" tylko będąc chłopakami się z nimi mijacie w ciszy i się do was nie przypierdzielają, dlatego nie zdajecie sobie sprawy ze skali zjawiska xD

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #pieklokobiet #pieklomezczyzn #spermiarz #spermiarze #feminizm #mizoandria #mizoginia #redpill #bluepill
Pobierz Bananek2 - Chociaż dodatkowe punkty na uczelniach dla kobiet to mizoandria i kult Tzi...
źródło: comment_1672756241DoyOWf6YLVQPgttGUlcyTj.jpg
  • 33
@Bananek2: korzyści ze spermiarstwa dla kobiet przewyższają wady, nie zapraszam do dyskusji. Kobiety ZAWSZE mają wsparcie psychiczne i atencję, gdy jej potrzebują. ZAWSZE otrzymają wsparcie finansowe, gdy zrobią słodkie oczka, albo za dupę, gdy założą OnlyFansa. Gdy będą chciały gdzieś pojechać spermiarz je zawiezie, gdy będą chciały podrożować, bogaty spermiarz je zabierze w trip dookoła świata. Mają wszystko, więc nie użalaj się nad nimi.
@raison_detre: grzecznych spermiarzy kategoryzują jako ok xD
Takich co coś tam zagadają miło, ale nie są nachalni, czy jak są nieśmiali to ok ale żeby się nie czaili zbytnio
Najgorsi są tacy namolni, że dziewczyna #!$%@? na drugi koniec autobusu, a ci za nią.
W sumie to sam bardziej szkaluję spermiarzy niz #rozowepaski xD

Ja mam bekę z każdego spermiarza, a #rozowepaski nie
W sumie ciekawy temat do szerszych przemyśleń jak
600 wiadomości na portalach randkowych jest uważane za easy mode i jako przykład czegoś w czym kobiety mają łatwiej


@Bananek2:

Taki z tego easy mode że aż przestałam korzystać z tych portali bo za dużo tego było. Co za dużo to i świnia nie chce.
@Bananek2: jakoś nid słyszałem żeby jakaś różowa została w nocy pobita lub dostała nożem. A na palcach jednej ręki mogę policzyć męskich znajomych, którzy nie zostali nigdy fizycznie zaczepieni przez kogoś. I uwierz mi ze dostanie nożem i blizna na pół ręki jest gorsza niż odezwanie się jakiegoś przegrywa. No ale widocznie moi koledzy to nawet ludzie nie są bo ważniejsze jest ze ktoś spojrzy na jakaś witaminke dłużej niż 0,5
@Bananek2: też właśnie nad tym rozkminiam ostatnio xD dla mnie to byłoby dziwne gdyby ktoś podszedł do mnie randomowo na ulicy i zaczął o czymś gadać, ale z drugiej strony jak ktoś podejdzie i powie jakiś komplement, to może zrobi to dzień tej dziewczynie. Jako że na portalach randkowych nie mam szans to jestem ciekaw, czy takie coś byłoby spoko sposobem na poznanie kogoś. Tylko, że ciężko coś takiego zrobić bez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Bananek2:

Tak jak już pisałem nieraz, nadmierna adoracja i chęć wsparcia kobiet ze strony facetów i tak jest dużo lepsza niż wszędobylski całkowity brak empatii społeczeństwa w stosunku do facetów i podejście typu "Masz problem, to go sam rozwiąż, a jak nie możesz to jesteś #!$%@? nie facet", czego potwierdzenie można zauważyć chociażby w ilości samobójstw z podziałem na płcie.
@Bananek2: to co się dzieje w klubach to oczywista prawda ale przecież po to są kluby i dupy właśnie po to tam chodzą tylko zwykle jakość adoratorów rozczarowuje xD jak chce iść potańczyć bez dobierających się oblechów może iść na koncert albo potańczyć w jakimkolwiek innym miejscu. Są potańcówki w których muzyka jest cicho a światło jasne, natomiast w klubie jest głośno i ciemno co sprzyja aktywacji tańców godowych w gadzich
Kobiety ZAWSZE mają wsparcie psychiczne i atencję, gdy jej potrzebują.


@Kuba_177: Od najbliższych znajomych, a ja im daję w zamian to samo.

ZAWSZE otrzymają wsparcie finansowe, gdy zrobią słodkie oczka


Nie otrzymałam nigdy.

albo za dupę, gdy założą OnlyFansa.


Zawsze marzyłam o tym, żeby pokazywać ludziom swój tyłek i być wyzywaną przez wykopków od "k...".

Gdy będą chciały gdzieś pojechać spermiarz je zawiezie, gdy będą chciały podrożować, bogaty spermiarz je zabierze
przeciętna kobieta może dostawać #!$%@? od natłoku niechcianej atencji i cringowych zalotów różnych niezrównoważonych typków.


@Bananek2: otóż to, atrakcyjna kobieta jest atakowana przez spermiarzy niemalże cały czas. A już na pewno w pubach, klubach. Nawet niedawno byłem z siorą po karpie, to jeden z z klientów się ewidentnie chamsko przystawiał