Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kochamschabowe: wysypuje mi się to na etapie konfiguracji przepisów i próby pobrania listy składników xd przepisy też jakieś dziwaczne, ale to już kwestia gustu. Z ciekawości wybrałam opcje na odchudzanie żeby zobaczyć jaki to margines przyjmuje, ale nope, i tak wylicza te diety jak dla utrzymania wagi xd tak średnio to działa powiedziałabym
@FrauWolf: pewnie podeszli do tematu klasycznie rozróżniając wege od wegan, w sensie że rybki to nie mięso
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@FrauWolf: słowo kluczowe to klasycznie - w mentalności ludzi przyjęło się, że wegetarianie jedzą rybki, a weganie nie i tyle. Nikogo nie obchodzi, że istnieje milion odmian tego rodzaju diet (poza tymi, co je stosują)
  • Odpowiedz
@poprostuzyj: "Zwykłych" ludzi może nie, ale te diety układał dietetyk, czyli ktoś, kto powinien mieć tak podstawową tzn. wegetarianie nie jedzą mięsa (ryby to też mięso), weganie nie jedzą mięsa i produktów odzwierzęcych. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@FrauWolf: no ale robił je dla zwykłych ludzi na zlecenie państwowych spółek, patrzmy realnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem po co tłumaczysz ciągle różnicę między jednym, a drugim, ja je znam - odnoszę się wyłącznie do twojego zdziwienia skąd krewetki w diecie wege
  • Odpowiedz
@kochamschabowe: wygenerowałem sobie jadłospis na kilka tygodni i na obiad ani razu nie było niczego ze świnią xD jak to się ma do rzeczywistości, gdzie trzon diety przeciętnego polaka to kotlet schabowy, albo jakiś gulasz z łopatki ehh
  • Odpowiedz