Wpis z mikrobloga

Matko Boska, zmieniłeś mi postrzeganie świata. Z ciekawości wprowadziłem tam dane i okazało się, że moje zapotrzebowanie energetyczne to 3317 kcal / dzień przy BMI w normie, a byłem przekonany, że to bliżej 2000. Wow. Idę coś zjeść ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@marian1881: To ile ty ważysz że twoje zapotrzebowanie to 2k? Bo 25 letni facet 180 wzrostu waga 60 i siedzący tryb życia ma cpm w
wyłączenie konsoli developerskiej od joomli


@kochamschabowe: Już chyba wyłączone. Ogólnie wydaje mi się że spoko pomysł chociaż mogliby wprowadzić pewną sezonowość i ceny. Bo truskawki w zimę to trochę ciężko zdobyć. Dodatkowo żarełko też mi troszkę drogie wychodzi.
@Yurakamisa: Też mi się tak wydaje - na tą chwilę mocno zbugowane ale mogą być sporą konkurencja dla płatnych diet trenerów które są generowane w podobny sposób.

Fajnie by było jakby byla pelna lista do wymiany dan na inne (chociaż nie wiem jak to działa bo wywaliło mi błąd przy próbie)

Drugi mój zarzut to lepsza lista zakupów - oprócz gramów np. Czosnku informacja ile średnio waży czosnek. Ułatwi to zakupy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Yurakamisa: Jaka krytyka i kto jeszcze niby tak to odebrał? Nie miałem pojęcia ile kalorii jest normą dla kogoś takiego jak ja, policzyłem to i bardzo się zdziwiłem, że tak dużo, bo miałem zakodowane w głowie, że jest to ok 2000.