Wpis z mikrobloga

@FantaZy: o tym samym pomyślałem.
@Znowmuszewymyslec: nie no, jednak od Brzęczka ma większe osiągnięcia, chociaż też dłużej pracował i pamiętam, że jego drużyny w europejskich pucharach grały zajebiście przeciętnie. Już naprawdę sensowniejsza byłaby ta propozycja Ćwiąkały z Henningiem Bergiem.
realnie zapachniała zagraniczna opcja


@FantaZy: XDDDD jak od początku jest mówione, że Kulesza myśli o jakimś polaku to co wam pachniało? Może pokój przewietrzyć trzeba, lol
@FantaZy: no przecież od dobrego tygodnia każdy gadał, że będzie raczej polak i że wybór będzie podjęty razem z eksperckimi ekspertami z PZPN

Swoją drogą jak był Nawałka to Włodar czy Stano też chyba podawali składy na długo przed meczem i wtedy nikt tu nie narzekał na kolesiostwo i wynoszenie info ale ok, może wtedy było lepsze kolesiostwo albo po prostu leaki są i będą z samej kadry i nie potrzeba
@prismo ale jak już rzeczywiście Kulesza uparł się na polskiego trenera. To kto wg ciebie powinien objąć to stanowisko? Probierz, Stokowiec? Skorża wiadomo, że nie może.
Nie żebym popierał tę kandydaturę ale jak ma być polska myśl szkoleniowa to kto?
@Trollinsky: a zakładająć, że i Urban, Stokowiec, Skorża i cała reszta podobnych nie będą mogli to kto jeśli nie Ryszard Tarasiewicz?

To tego typu pytanie xD
Urbach to Michniewicz bis mniej wiecej. Papszun lepszy.
@Trollinsky: Ja doskonale znam sytuację Skorży. Chodziło mi o to, że racjonalizowałeś odrobinę wybór Urbacha. Na zasadzie, że Urbach lepszy od Probierza. No lepszy, ale co z tego? Co nie zmienia faktu, że pomysł z polskich selekcjonerem to durny pomysł xD
@prismo: Tu chyba chodzi o to, żeby im na konferencji nie robił dziwnych tekstów, szanował ich pracę i tyle. Po to go promują, bo Janek to fajny chłop co kiedyś grał dobrze w piłkę, a trenerem ostatnim nie jest. On cudów nie robi, ale nie wymyśli nagle, że Dziczek z Piasta to ,,kocur" i co zgrupowanie będzie w kadrze. Taki spokojny i młodszy Nawałka bez większego błysku co nie zechce miliona
@Trollinsky: a zakładająć, że i Urban, Stokowiec, Skorża i cała reszta podobnych nie będą mogli to kto jeśli nie Ryszard Tarasiewicz?


To tego typu pytanie xD
Urbach to Michniewicz bis mniej wiecej. Papszun lepszy.

@prismo: Papszun to trener klubowy, który woli codziennie trenować ze swoimi żołnierzami. Reprezentacja to nie klub.