Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Czy 12500 zł netto na fakturze dla programisty Java w Warszawie to bardzo #przegryw? Dodam, że mam 10 lat doświadczenia w programowaniu. Cały czas siedzę w tej samej firmie. Wiem, że mógłbym zarabiać więcej, tylko kompletnie nie umiem negocjować i raczej boję się tego. Zmienić pracy też się boję. Co robić w takiej sytuacji? Bo mam wrażenie, że jestem wykorzystywany.
#programista15k, #programista30k, #programowanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b336443aff44a0fb1a3a84
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programista15k: To wszystko zależy co umiesz, ale wiemy już że nie negocjować. Za tą kwotę to mid php z 5-7 lat pracuje bez problemów.
Zrób sobię mind mapę co potrafisz, przejdź przez parę ofert (czy rekrutacji) i porównaj z wymaganiami. Uzupełnij braki albo skup się na tej z najmniejszą przepaścią. Możesz też skupić się na najbliższej ofercie marzeń jak chcesz wyzwań. Za samo rozmawianie i rozmowy rekrutacyjne nic Ci nie grozi
  • Odpowiedz
tytus: Znajomi bawiący sięw programowanie mają profile na linkedinie i sązasmapowywani ofertami od Julek z HR. Załóż profil uzupełij go w sposób taki by sie zareklamowac i wtedy jak julki zaczną do ciebie pisać, zawsze pytaj o konkrety jakie widełki płacowe a jak nie chce podać to mów, że nie rozmawiasz bez widełek i olewaj takie rozmowy.
Jak Ci da ujowe widełki to możesz odpisać, że nie interesują Cie oferty nie
  • Odpowiedz