Wpis z mikrobloga

@bruno-bruno: z benzo da radę na luzie, tylko im więcej godzin temu brałeś kwasa, tym mniejsza dawka benzo będzie do tego uśpienia potrzebna. Skoro brałeś LSD o 20, to całkiem duża ona wyjdzie i lepiej byłoby dołożyć też inną substancję. Jak masz coś poza benzo, co też usypia/zmniejsza efekty stymulacji to lepiej też dorzuć, bo wtedy mniej benzo będzie potrzeba, no i lepiej to zetnie do snu
@bruno-bruno: no ale dziwne, że tak szybko chcesz ucinać kwasowego tripa, bo ja w czwartej godzinie jeszcze mam peak i dopiero trochę po piątej, albo przy szóstej zaczyna słabnąć, ale i tak wciąż jest przyjemnie, no i jak się wtedy np zapali zioło, to na kolejne pare godzin jest bardzo spoko. Przyjemnie i mocno, ale w trochę inną stronę niż wcześniej
@NotJakpon999 Nikt nie mówi że chce ucinac tripa (Pisze że pytam jedynie teoretycznie, żadnego kwasa nie zarzucałem) - pytam się właśnie o ten stan po dajmy na to szóstej godzinie tripa gdzie człowiek już jest serio wykończony
@bruno-bruno: aaa dobra, bo ludzie powyżej pisali że wziąłeś o 20 i mi też się zaczęło wydawać, że taki post o 20 widziałem. No to ogólnie jak już jest właśnie np po szóstej godzinie tripa, gdzie człowiek się czuje już zmęczony, a trip słabnie choć dalej jest w miarę przyjemnie, to sam klon starczy, nie w malutkiej dawce, ale ogromnej też nie będzie potrzeba (w zależności od tolerki). No ale tak