Wpis z mikrobloga

Planuje kupić busa do około 100k pln do użytku prywatnego (w osobowce z rodzina jest nam trochę za ciasno ( ͡ ͜ʖ ͡) ). Nie znam się za bardzo na autach a w ciemno tez nie chce takiej kwoty wydać. Ma ktoś jakieś doświadczenie z kupowania busa? Gdzie najlepiej szukać? Jakie ewentualnie raporty warto oplacic żeby ktoś to przejrzał dodatkowo? Każda dobra rada na wagę złota!

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spidos: Myslalem o tym. Nawet byłem w Ameryce pare razy wiec widziałem ze są naprawdę spore ale z drugiej strony mam poczucie ze to nie są auta na nasze warunku. Raz ze potężne silniki wiec duże spalanie a dwa ze nie znam się jakoś za bardzo na autach ale zakładam ze tez byle mechanik tego robić w razie potrzeby nie będzie chciał wiec koszt utrzymania tego (naprawy, części, ubezpieczenia itp)
  • Odpowiedz
@spidos: Większość jest mała. Popatrzę ale nic mnie do tej pory nie satysfakcjonowało.

@Pangia: Coś dłuższego, nawet 9osobowego. Podoba mi się np WV T5/T6 9 osobowy w wersji long. Plus jest taki ze są 3 linie siedzien a moje dzieciaki maja foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy wiec jak bym je zamontował w 2 linii to jeszcze za nimi jest jeden rząd siedzeń i ktoś może z nimi
  • Odpowiedz
@PanObserwator: kierownik w poprzedniej firmie miał takie t6 albo t7, nie pamiętam już dokładnie ktora generacja - 2.0 tdi z dsg, kupił bo potrzebował dużego auta do wożenia niepełnosprawnego dzieciaka, a oprócz tego żony i dwójki zdrowych chłopaków - bardzo sobie chwalił auto że wygodne i bez problemu się pakuje z wózkiem i wszelkimi tobołami dla wszystkich
  • Odpowiedz
@Pangia: No właśnie tez dużo dobrego słyszałem. Wiadomo to nie jest auto do miasta ale mam duże podwórko, więcej jeżdżę gdzieś w trasy niż na miasto wiec myśle ze tez mi się sprawdzi. Pytanie tylko gdzie teraz kupić coś co nie będzie miną :)
  • Odpowiedz