Wpis z mikrobloga

@dzieju41: w skrocie ten syn wspolpracowal z Zatoka sztuki, przyjaznil sie z wlascicielem i jak wybuchla afera to bronil Zatoki jak wsciekly. Zmarl wlasnie na zawal, majac 42 lata. Moze ma cos wspolnego z Wieczorek, a moze nie. Chlop jak pisalem wyzej walil sterydy, wiec taka smierc jest prawdopodobna. Ale jak widac jego matka sugeruje cos co moze dac do myslenia w kontekscie calej sprawy....
  • Odpowiedz
to są jawne dowodu na to. Zatkane naczynie wieńcowe, obumarcie mięśnia, wysokie wskaźniki laboratoryjne.


@balbezaur: ale że są bojawy jakby zmarł na zawał to nie znaczy, że tak było mogli mu wstrzyknąć pęcherzyk powietrza w żyłe i śmierć wygląda jak zawał.Nawet jak zrobią sekcje zwłok to jak komuś będzie zależało to stwierdzą że błąd przy robieniu iniekcji ale gwarantuje ci że nikt kto kłuje dupe dużej niż pół roku nie wkuł
  • Odpowiedz
@talarzon: nie dokonca jak zawał. Poza tym nie wystarczy mały pęcherzyk powietrza. Objętość powietrza niezbędna do spowodowania śmierci w wyniku zatoru powietrzego to chyba ok 30ml.
Prawa komora nie pokona ciśnienia które powstanie w płucach żeby przepchnąć powietrze do lewej komory. Da się to obliczyć nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pomywacz: @talarzon: To produce symptoms, it is estimated that more than 5 ml/kg of air has to be introduced into the venous system. However, complications can occur with even 20 ml of air. Sometimes even injection of 1 to 2 ml of air into the CNS can be fatal

Wstrzyknięcie potasu i insuliny trudno wykryć. Tak samo wody destylowanej. Każdy inny sposób do tej pory jest do opisania i pewnie
  • Odpowiedz
@balbezaur: No z tą insuliną to dobry trop ale musiało by być jej naprawde dużo, jak chłop pewnie insuline na redukcji walił co zwiększa ryzyko wykrycia bo nie wiem jak stężenie szybko by spadało przy dużej liczbie jednostek.Potas no strasznie cieżki do wykrycia.
  • Odpowiedz
@talarzon: ciśnienie krwi istnieje bo jest jej za dużo w naczyniach. Jakbyś miał sztywne naczynia i wypompował ten nadmiar odpowiedzialny za ciśnienie wynosiłoby 0mmHg. Prawdopodobnie pień płucny jak naczynia odchodzące od niego będą napięte i puste e środku. Nie znam się na medycynie sądowej ale myślę że łatwo znajdziesz odpowiedź w Google na temat jak w medycynie sądowej stwierdza się że był to zator powietrzny. Skoro stwierdzają zator wodami płodowymi to
  • Odpowiedz
nienie wynosiłoby 0mmHg. Prawdopodobnie pień płucny jak naczynia odchodzące od niego będą napięte i puste e środku. Nie znam się na medycynie sądowej ale myślę że łatwo znajdziesz odpowiedź w Google na temat jak w medycynie sądowej stwierdza się że był to zator powietrzny. Skoro stwierdzają zator wodami płodowymi to powietrzny też sprawd


@balbezaur: Ale ja nie mówie nawet że nie dojdą co go zabiło bo może dojdą jeśli go zabito
  • Odpowiedz
@talarzon: @balbezaur: są dosyć popularne wśród sportowców, środki na regenerację takie jak dializat z krwi cieląt ( solcoseryl) które mogą nawet przy zbyt szybkim podaniu dożylnym uszkodzić pompę sodowo potasowa i w konsekwencji zawał, także chłop zwyczajnie mógł popełnić błąd albo ktoś #!$%@?ł robotę przy wlewach dożylnych
  • Odpowiedz