Wpis z mikrobloga

@fogensf: Najczęściej argumentuje się to tym, że poprawił swoje umiejętności względem finałów z zeszłego sezonu i zaczyna grać jak kompletny koszykarz. Boston co prawda łapie zacinki ale na ten moment jest najlepszą ofensywą ligi. Akurat wraz z wzrostem prezentowango poziomu przez JT. Nie pamiętam już ale chyba z JB są statystycznie jednym z najlepszych duo od kilku lat. Widać, że porażka w finałach go zmotywowała. Duzo osób uważa też, że Tatum
Jak czytałem Wielką Księgę Koszykówki to Simmons pisał, że nie chętnie głosują na kogoś 3 raz z rzędu bo wychodzą z założenia, że musiałby być lepszy niż sezon temu i po drugie to nudne. Coś w stylu "Co znowu na niego?".


@Dervorin: @aimer: Niby tak, ale nie do końca. Poniżej mamy wyniki głosowania na MVP sezonu '06-'07 - Jokić może nie zostanie MVP w tym sezonie, ale będzie pewniakiem na
piotr-zbies - > Jak czytałem Wielką Księgę Koszykówki to Simmons pisał, że nie chętni...

źródło: comment_16726971771cIU1eIeHOh5dEPXD9MmCH.jpg

Pobierz
Duzo osób uważa też, że Tatum jest o wiele lepszy defensywnie będac zblizony jakością w ofensywie.


@Dervorin: Nie jest. Jest lepszy ofensywnie, ale zatrzymał się od strony defensywnej względem poprzedniego sezonu.
@piotr-zbies: o wiele lepszy w defensywie od Doncicia (w takim znaczeniu, nie od siebie samego rok temu). To mają na myśli. Mi się nie chce zbyt analizować statystyk więc nie będę tej tezy ani bronił ani rushowal. Co do wyżej się zgadzam. Drugie miejsce ogromne wyróżnienie ale dalej to nie jest numer 1.